Kiedy zacząć kompletować wyprawkę? Zakup wózka Riko - Nano Pro czy Basic Sport?

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 531
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Kiedy zacząć kompletować wyprawkę? Zakup wózka Riko - Nano Pro czy Basic Sport?

Post autor: mczay »

Kiedy zaczęłyście kompletować wyprawkę dla Waszych maluchów? Ja jestem w 7 miesiącu i właśnie zaczynam robić większe zakupy. Większość mam już wybrane, teraz tylko waham się nad wózkiem. Po głowie chodzi mi Riko Nano Pro i Riko Basic Sport. Podpowiecie na który lepiej się zdecydować? Który będzie sprawdzać się lepiej w praktyce?
mała

Re: Kiedy zacząć kompletować wyprawkę? Zakup wózka Riko - Nano Pro czy Basic Sport?

Post autor: mała »

Wyprawkę kompletowałam jakoś od 3 miesiąca, kiedy zaczęłam się lepiej czuć. Wtedy zaczęłam rozglądać się za drobiazgami. Za większymi rzeczami - wózek i łóżeczko zaczęłam rozglądać się tak jak Ty - koło 7 miesiąca. To moim zdaniem najlepszy moment. Wózek tak jak Ty wybrałam marki Riko - dokładnie Riko Nesa, a jeśli chodzi o Twoje wątpliwości to spośród obu modeli wybrała bym Nano Pro. Tak jak nesa ma bezdętkowe koła, więc nie da się ich przebić, a przy okazji wózek jest lżejszy.
Awatar użytkownika
olik89899
Posty: 204
Rejestracja: 02 paź 2019, 16:00

Re: Kiedy zacząć kompletować wyprawkę? Zakup wózka Riko - Nano Pro czy Basic Sport?

Post autor: olik89899 »

Ja jestem zwolenniczką tradycyjnych rozwiązań, dlatego na Twoim miejscu zdecydowałabym się na Riko Basic Sport, które mają koła pompowane. Dzięki temu moim zdaniem lepiej sprawdzają się w każdym terenie i zdecydowanie łatwiej się prowadzą. Dużą ich zaletą jest też wygląd, dobra jakość wykonania i niska cena.
Złośnica

Re: Kiedy zacząć kompletować wyprawkę? Zakup wózka Riko - Nano Pro czy Basic Sport?

Post autor: Złośnica »

Wyprawkę kompletowałam gdy tylko dowiedziałam się o ciąży. Wszyscy mówili, że to za wcześnie, ale ja w cale nie żałuję, że tak wcześnie ją zrobiłam. Przynajmniej nie musiałam chodzić po sklepach z wielkim brzuchem, kiedy nie miałam na to siły i ochoty. Jeśli chodzi o wózek, na Twoim miejscu wybrałabym Riko Nano Pro - niepompowane koła to przede wszystkim wygoda i dzięki nim wózek jest znacznie lżejszy
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 531
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: Kiedy zacząć kompletować wyprawkę? Zakup wózka Riko - Nano Pro czy Basic Sport?

Post autor: mczay »

No to teraz już wiem na jaki się zdecydować. Ostatecznie wybrałam Riko Nano Pro. Teraz czekam na dostawę i już nie mogę się doczekać jak go zobaczę i przetestuję. Myślę, że będę zadowolona, sądząc po Waszych opiniach :) Dziękuję Wam bardzo za wszystkie odpowiedzi - naprawdę okazały się bardzo przydatne :)
Małgosia

Re: Kiedy zacząć kompletować wyprawkę? Zakup wózka Riko - Nano Pro czy Basic Sport?

Post autor: Małgosia »

Drobne rzeczy zaczęłam kompletować odkąd dowiedziałam się że jestem w ciąży, a jak byłam w siódmym miesiącu, kupiłam łóżeczko i wózek. Zdecydowałam się wtedy na Riko Basic - przekonały mnie do tego pompowane koła, duża gondola i atrakcyjna cena. Polecam
Chłodna99

Re: Kiedy zacząć kompletować wyprawkę? Zakup wózka Riko - Nano Pro czy Basic Sport?

Post autor: Chłodna99 »

Nie jestem zwolenniczką pompowanych kół, więc mój wybór na Twoim miejscu na pewno padłby na Riko nano pro. Sama jestem posiadaczką wózka Riko Nesa. Ta marka ma w sobie coś niesamowitego, co zachęca do kupowania ich wózków. Jest to zapewne świetna jakość przy dobrych cenach.
Kłin25

Re: Kiedy zacząć kompletować wyprawkę? Zakup wózka Riko - Nano Pro czy Basic Sport?

Post autor: Kłin25 »

Ja mam Riko basic Sport i kupiłam go jakoś na początku 8mc. Według mnie to trochę za późno, bo bardzo mnie stresował brak wózka, ale wszystko ostatecznie zależy od Ciebie. Co do samego wózka, bardzo jestem z niego zadowolona - najważniejsze dla mnie jest to, że nadaje się na każdy teren.

szpiegowskie zegarki
Buźka12

Re: Kiedy zacząć kompletować wyprawkę? Zakup wózka Riko - Nano Pro czy Basic Sport?

Post autor: Buźka12 »

Uważam, że Basic Sport będzie lepszym rozwiązaniem. Kosztuje niewiele, a jest w naprawdę super jakości. Sama się na niego skusiłam i musze przyznać że całkowicie spełnia moje oczekiwania. Córka też chętnie w nim jeździ i zdecydowanie jest w nim bezpieczna.
gośka62

Re: Kiedy zacząć kompletować wyprawkę? Zakup wózka Riko - Nano Pro czy Basic Sport?

Post autor: gośka62 »

To jest każdego indywidualna kwestia kiedy podejmuje się kompletowania wyprawki. Co do wózka, skup się na tym aby był solidny i przede wszystkim bezpieczny. Ja bardzo zadowolona jestem z Riko Basic Pastel - jest bardzo tani i dobry - sprawdza się w każdym terenie.
Awatar użytkownika
karolla
Posty: 61
Rejestracja: 08 paź 2019, 18:25

Re: Kiedy zacząć kompletować wyprawkę? Zakup wózka Riko - Nano Pro czy Basic Sport?

Post autor: karolla »

Masz rację, to już każda z nas indywidualnie wybiera i planuje.Tak czy inaczej z całej wyprawki najważniejszy jest wózek bo bez niego ani rusz. Ja już na początku ciąży się za wózkiem rozglądałam a zamówiłam go w ostatniej chwili online od x-landera bo akurat taki mi się spodobał najbardziej
Biała21

Re: Kiedy zacząć kompletować wyprawkę? Zakup wózka Riko - Nano Pro czy Basic Sport?

Post autor: Biała21 »

Decyzję o tym kiedy zaczniesz kompletować wyprawkę pozostawiam Tobie, a jeśli chodzi o zakup wózka, to zdecydowałam się na model Nano Pro od Riko. O wózku nie mogę powiedzieć nic złego - przez dwa lata codziennych spacerów i wożenia w bagażniku nie dzieje się z nim nic niepokojącego - polecam.
ODPOWIEDZ