Język niemiecki

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 58
Rejestracja: 03 lip 2019, 17:21

Język niemiecki

Post autor: paniola »

Ja od jakiegos czasu intensywnie ucze sie jezyzka obcego, musze przyznać, ze jestem juz bardzo zadowolona z efektów - i to tylko po kilku lekcjach. Nauka niemieckiego w warszawie https://www.warszawa.oei.org.pl/nauka-n ... warszawie/ to swietna opcja dla wszystkich którzy mieszkają w stolicy i chcą poszkolic swój język. Znam juz perfekcyjnie angielski, teraz pora na niemiecki. Mam nadzieje, ze opanuje go równie szybko.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Język niemiecki

Post autor: Daria »

A co powiecie na kurs języka niemieckiego w systemie on-line? Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... cki/online, że takie kursy oferuje na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua. Myślę, że warto się na takie szkolenie zdecydować ;)
Awatar użytkownika
milka90
Posty: 46
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:05

Re: Język niemiecki

Post autor: milka90 »

Ja uważam, ze nauka online jest bardzo wygodna. Sama chcę zapisać się na kurs niemieckiego do tej szkoły językowej https://www.deru.pl/ Mają do wyboru zajęcia online lub stacjonarne. Uczyłam się niemieckiego w szkole, ale niestety niewiele pamiętam.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 531
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: Język niemiecki

Post autor: mczay »

Ciekawą opcją może być nauka online, czyli kurs, który zaoferowany jest przez konkretną szkołę lub stronę. Przeczytajcie sobie więcej na stronie https://www.naszrybnik.com/site/art/1-a ... ego-online na temat nauki online i tam dowiecie się, dlaczego jest to tak skuteczne.
Awatar użytkownika
bucikowa
Posty: 84
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:00

Re: Język niemiecki

Post autor: bucikowa »

Jeśli chodzi o kursy języka niemieckiego to zajrzyjcie też do Centrum Języków Europejskich Columbus: https://columbus.lublin.pl/ . Znajdziecie tam kursy językowe dla różnych grup wiekowych, także kursy przygotowujące do egzaminów. Sądzę, że będziecie zadowoleni z tego rozwiązania.
Awatar użytkownika
eryka
Posty: 29
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:43

Re: Język niemiecki

Post autor: eryka »

Moim zdaniem warto uczyć się języków obcych. Ja się nie uczyłam i teraz muszę to nadrobić. Chcę podjąć naukę języka niemieckiego, bo do tego kraju chcę wyjechać do pracy jako opiekunka osób starszych. Tutaj https://care4you24.eu/jak-szybko-nauczy ... mieckiego/ znalazłam świetny artykuł poradnikowy, z którego informacje zdecydowanie mi się przydadzą.
Jadwiga_Styćko

Re: Język niemiecki

Post autor: Jadwiga_Styćko »

Ja jeszcze jestem z tych roczników, gdzie języki obce nie były jeszcze tak ważne i do ich nauki nie przykładało się tak dużej uwagi jak teraz. Trochę żałuję, że sama się nie uczyłam no, ale czasu nie cofnę. Teraz moje dzieci mnie uczą podstaw :) A same właśnie porównują różne szkoły językowe. Łódź ma ich sporo, ale chyba się wybiorą do https://akcent-edu.pl/. Przeglądali różne oferty, ale ta wydaje im się najbardziej zachęcająca.
zdziś

Re: Język niemiecki

Post autor: zdziś »

Zamiast o prezentach pamiętajmy że lada moment zaczyna się szkoła. Wiem że dzieciaki na pewno się nie cieszą że mamy koniec wakacji ale rodzice niech pamiętają że trzeba kupić książki a te tanio dostaniecie tutaj https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/wsip Wysyłka też jest szybko także zdążycie przed rozpoczęciem roku.
maluśa

Re: Język niemiecki

Post autor: maluśa »

Mnie jeżyk niemiecki bardzo potrzebny jest do podjęcia legalnej pracy w ty kraju. Chcę zostać opiekunką dla seniorów, bo ta bardzo doceniane tam zajęcie. Jednak język jak wiadomo jest podstawą. Szybko uczyć można się go na kilka sposobów czego dowiedziałam się z tego poradnika https://elubaczow.com/2021/07/26/jak-sz ... mieckiego/ .
ODPOWIEDZ