Jakie konto bankowe wybrać ?

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
Ritos
Posty: 84
Rejestracja: 19 gru 2018, 15:59

Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Ritos »

Dzień dobry,
Jestem obecnie klientem mbanku. Posiadam tam rachunek osobisty i firmowy. Chciałbym zmienić bank bo czuje, że mbank nic mi nie daje. Oprocentowanie na rachunkach jest bliskie zeru. Możecie polecić inny bank który jest darmowy w prowadzeniu i ma sensowne oprocentowanie na rachunkach? Czytałem taki w jakim banku założyć konto i najbardziej opłacalne będzie dla mnie konto mBanku . Powiedźcie mi kto z Was korzysta z tego konta ?
Awatar użytkownika
wersob9
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2019, 17:15

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: wersob9 »

Takich propozycji jest pełno. Zdecydowanie jest w czym wybierać pod tym względem.
Ile lat nawleczonych na igłę krwi? Siedział z dłońmi na kolanach, patrząc na zimowy świt pustym wzrokiem maku.
Awatar użytkownika
atenro
Posty: 634
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:32

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: atenro »

Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym, wejdz i zobacz bo opisali tutaj ten problem https://prosperonline.pl/oferta/obsluga-ksiegowa/
Antoś78

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Antoś78 »

Jeżeli zastanawiacie się nad otworzeniem konta bankowego, to zdecydowanie mogę Wam polecić stronę https://alebib.pl/ranking-kont-osobistych/, ponieważ sam skorzystałem z porad ze strony i sprawdziły sie bardzo dobrze. Przy wyborze konta bankowego warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, dlatego polecam Wam sprawdzić ranking z ich strony.
Żaneta

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Żaneta »

Zdecydowanie polecam PEKAO SA. Można zgarnąć do 1200 zł premii za założenie konta firmowego. Ja mam tam osobiste i jestem zadowolona, ale moja mama założyła firmowe i nie narzeka. Wszystko działa sprawnie. Zakładałyśmy konto tutaj: https://wspieramyfirmy.pl/
Dylan

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Dylan »

Otwarcie konta bankowego na Litwie dla obcokrajowców zaczyna się od wyboru odpowiedniego banku, który spełni ich indywidualne potrzeby. Na stronie https://praktyczna-wiedza.pl/biznes-i-f ... krajowcow/ znajduje się przewodnik krok po kroku, który pomaga w zrozumieniu procesu i wymagań. Ważne jest, aby przed podjęciem decyzji zapoznać się z ofertami różnych banków oraz ich opłatami i prowizjami.
Dziki

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Dziki »

Wśród wielu wskaźników finansowych wykorzystywanych na polskim rynku, WIBOR wyróżnia się szczególną rolą i jest w pełni legalnym benchmarkiem. Jest to efekt ścisłej współpracy banków oraz nadzoru regulacyjnego, mającego na celu zapewnienie jego transparentności i rzetelności. Więcej na temat procesu ustalania WIBOR oraz jego legalności znajduje się pod adresem https://nettg.pl/gornictwo/203420/wibor ... i-legalnym co jest nieocenionym źródłem wiedzy.
Balon

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Balon »

WIBOR jest często używany jako miernik kondycji finansowej rynku. Wskaźnik ten odzwierciedla stawki, po jakich banki pożyczają sobie nawzajem pieniądze na polskim rynku międzybankowym. Zrozumienie WIBOR jest kluczowe dla oceny realiów gospodarczych, co zostało dokładniej omówione na stronie https://mylomza.pl/artykul/wibor-posiad ... sc/1541106 gdzie można znaleźć więcej szczegółów na temat jego roli.
Awatar użytkownika
lampka
Posty: 267
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:12

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: lampka »

Posiadając silne powiązania z lokalną społecznością, Bank Spółdzielczy w Dusznikach doskonale rozumie potrzeby i oczekiwania swoich klientów. Dlatego oferuje szeroki zakres produktów i usług finansowych, dostosowanych do różnorodnych sytuacji życiowych i biznesowych. Bezpieczeństwo, profesjonalizm i zaufanie są fundamentami działalności https://bsduszniki.pl/dla-mlodych/
ODPOWIEDZ