Jaki zawód da najlepsze zarobki?

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
vogelsa
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 18:39

Jaki zawód da najlepsze zarobki?

Post autor: vogelsa »

Kompletnie nie znam się na tym, a chciałbym wiedzieć. Może ta strona http://zarobkiwfinansach.pl/ coś mi rozjaśni. Doradzicie coś w tym zakresie?
Człowiek koncentruje się na tym co ma. Ludzie z wysokim IQ są tak przejęci swoim IQ, że założyli własny klub.
Awatar użytkownika
messa
Posty: 184
Rejestracja: 20 maja 2019, 18:11

Re: Jaki zawód da najlepsze zarobki?

Post autor: messa »

Jednym z czynników decydującym o wyborze konkretnego zawodu są oczywiście zarobki. Ale to nie jedyna ważna kwestia. Każdy ma inne predyspozycje, zainteresowania i chęci do tego, co chciałby w życiu robić. Kiedy staramy się o pracę bardzo często mamy do czynienia z profesjonalnymi rekruterami, to też musi być ciekawa praca. Trzeba mieć oczywiście odpowiednie przygotowanie, tutaj możecie się dowiedzieć na czym polega praca rekrutera . Może ktoś właśnie w takim zawodzie chciałby pracować.
żur

Re: Jaki zawód da najlepsze zarobki?

Post autor: żur »

Wiesz co, z tego co widzę to wiele osób decyduje się na podjęcie pracy poza granicami kraju. Na zachodzie można zdecydowanie więcej zarobić. Na przykład w Niemczech mocno ceniona jest praca opiekuna osób starszych. Stąd https://ih.katowice.pl/uslugi/ile-zarab ... niemczech/ dowiesz się jak kształtują się zarobki w tym fachu. Warto sobie zajrzeć w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
Kellys
Posty: 206
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:32

Re: Jaki zawód da najlepsze zarobki?

Post autor: Kellys »

Teraz to głównie zawody informatyczne, raczej w tych szukałabym szansy dla siebie jeżeli zależy wam na dobrych zarobkach. Tu też pracy nie brakuje. Mnie interesuje konkretnie praca pomorskie. Nie chciałabym pracować poza Gdańskiem, no najlepiej to już zdalnie :)
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Jaki zawód da najlepsze zarobki?

Post autor: Daria »

Bez względu na to, jaki jest Wasz zawód, na pewno lepiej będziecie mogli zarobić za granicą. Co powiecie na taki wyjazd do pracy do Niemiec? Widziałam ostatnio oferty takiego zatrudnienia na stronie internetowej https://polandworkforce.com/praca-niemcy/. Jeśli macie chwilę wolnego czasu, to polecam je sobie poprzeglądać.
Awatar użytkownika
Kasiak77
Posty: 594
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:33

Re: Jaki zawód da najlepsze zarobki?

Post autor: Kasiak77 »

Witam, co sądzicie o tym, by poszukiwać pracy przez agencje pracy? Bardzo zależy mi na tym, by się przebranżowić i zacząć działać w Internecie. Co sądzicie o marketingu Internetowym? https://antal.pl/wiedza/kalkulator Chętnie dowiem się jakie są zarobki, proszę o rady. Pozdrawiam.
Laklóna96

Re: Jaki zawód da najlepsze zarobki?

Post autor: Laklóna96 »

Można rozważyć taką opcję jak lokal franczyzowy lub firmowy https://www.vox.pl/dip-salon-krakow-sal ... pianka-199. Zaciekawił mnie temat podczas ostatniej wizyty w tym miejscu. Jeśli znamy się trochę na meblach i wnętrzach, jest to naszym głównym obszarem zainteresowań to zdecydowanie warto spróbować swoich sił biznesowych w takiej formie.
Kowalik

Re: Jaki zawód da najlepsze zarobki?

Post autor: Kowalik »

Wyjechałem do pracy w Niemczech. Znalazłem pracę w logistyce na warunkach niemieckich. Warunki pracy dobre,otrzymuję dopłatę do zakwaterowania z czego jestem usatysfakcjonowany. Ofertę znalazłem w bogatej ofercie ofert agencji pracy Mondi Polska. Agencja pracy z 10-letnim stażem wiedzą co i jak załatwić więc zaraz na wstępie otrzymujesz wsparcie w załatwianiu formalności w urzędzie jak i w znalezieniu mieszkania. Opiekę mam podczas całego trwania kontraktu, a nawet dłużej gdyż jest możliwość jego przedłużenia.
ODPOWIEDZ