Jaką sól kuchenną warto kupić?

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
Ada71
Posty: 62
Rejestracja: 10 lip 2019, 5:50

Jaką sól kuchenną warto kupić?

Post autor: Ada71 »

Hej. Jaką sól kuchenną warto kupić? Gdzie kupujecie sól do kuchni? Dajcie znać!
Awatar użytkownika
eliot
Posty: 47
Rejestracja: 15 cze 2019, 10:46

Re: Jaką sól kuchenną warto kupić?

Post autor: eliot »

Według mnie najlepsza jest sól jodowana http://artexsol.pl/produkty.html. Nadaje wyjątkowego smaku potrawom, dodatkowo taka sól jest źródłem cennych jonów, które odgrywają kluczową rolę w procesach fizjologicznych. 
Awatar użytkownika
Bixarazu
Posty: 22
Rejestracja: 26 wrz 2019, 14:06

Re: Jaką sól kuchenną warto kupić?

Post autor: Bixarazu »

Zdecydowanie polecam kupować u sprawdzonych firm. Taką firmą jest Wejsspol, sprzedają ją od wielu lat, wyłącznie najwyższej jakości, mają wiele różnych rodzajów soli takich jak sól do uzdatniania wody, sól kamienna spożywcza czy sól kamienna drogowa. Zwłaszcza na tą ostatnią warto teraz zwrócić uwagę, bo zbliża się zima i sól taka przydaje się do posypywania dróg, chodników, czy ścieżek kiedy przyjdą przymrozki.
Awatar użytkownika
Kulka
Posty: 332
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:27

Re: Jaką sól kuchenną warto kupić?

Post autor: Kulka »

Rzeczywiście zima może nas praktycznie zaskoczyc w kazdej chwili w tym roku i warto mieć takie produkty jak chociażby sól drogowa szczegolnie jesli mamy trudny podjazd lub drogę koło domu. Niestety nietrudno o kontuzje czy wypadki samochodowe w takim czasie wiec warto przygotowac sie na kazda mozliwosc i zadbac o swoje bezpieczenstwo. Także w pelni zgadzam sie z opinia przedmowcy :)
Awatar użytkownika
jedrzej33
Posty: 96
Rejestracja: 17 lip 2020, 11:09

Re: Jaką sól kuchenną warto kupić?

Post autor: jedrzej33 »

Widzimy go każdego dnia, gdy wychodzimy z domu i jedziemy do pracy / po zakupy czy z dziećmi do szkoły - podjazd. Możebyć wizytówką domu, ale może też przysparzać nie najmilsze skojarzenia, jeśli nie jest odpowiednio zadbany i poddawany okresowym pracom konserwacyjnym. Dlatego tak ważne jest czyszczenie podjazdu. Nie jest to praca skomplikwana, jeśli przestrzegamy kilku ważnych zasad postępowania. Najpopularniejszym sprzętem do zastosowania przy tego typu pracy jest oczywiście myjka ciśnieniowa. Odpowiednie ciśnienie gwarantuje pożądaną skuteczność pracy. Ale jak przy większości prac trzeba uważać. W tym przypadku - aby nie uszkodzić czyszczonej powierzchni przez dobór zbyt wysokiego ciśnienia. Jeśli nie czujemy się na siłach to możemy zlecić przeprowadzenie tych prac profesjonalnej firmie.
Awatar użytkownika
Kasiak77
Posty: 594
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:33

Re: Jaką sól kuchenną warto kupić?

Post autor: Kasiak77 »

Myślę, że warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://zakreconysloik.com.pl/sol-himalajska.
Macie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o naturalne kosmetyki. Między innymi znajdziecie tam naturalne olejki eteryczne. Właśnie w takich miejscach warto robić zakupy. Propozycji jest tam wiele.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Jaką sól kuchenną warto kupić?

Post autor: Daria »

A co sądzicie o różowej soli himalajskiej? Czy ktoś z Was stosuje może taką sól w swojej kuchni? Ja ostatnio widziałam, że można ją zamówić po niewygórowanej cenie na stronie internetowej https://jawo2008.pl/308-sol-himalajska- ... nista.html. Może ktoś z Was robił już zakupy w tym sklepie i chciałby podzielić się wrażeniami?
ODPOWIEDZ