Inwestowanie w siebie

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
comanka
Posty: 112
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:26

Inwestowanie w siebie

Post autor: comanka »

Inwestujecie we własny rozwój, czy wolicie nie korzystać ze szkoleń lub innych tego typu rzeczy ? Wydaje mi sie, że takie szkolenia sporo mogą wnieść do naszego życia i pozwolić nam znaleźć jeszcze lepszą prace. Wystarczy trafić na odpowiednich ludzi a Ci https://wartoszkolic.pl/trenerzy/ , zdecydowanie znają się na rzeczy.

montaż wentylacji grawitacyjnej
Awatar użytkownika
Kulka
Posty: 332
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:27

Re: Inwestowanie w siebie

Post autor: Kulka »

Warto tez pomyslec o inwestycjach finansowych - to tez inwestycja w siebie. Trzeba mieć jednak niemałe doświadczenie aby faktycznie zyskać a nie stracić. Tak wiec porady dobrego doradcy finansowego Piotra Bralczyka http://zarabiajmy.pl/ mogą być tu kluczowe - zwlaszcza jesli szukamy pomocy u osoby ktora od wielu lat ma stycznosc z rynkiem finansowym
Awatar użytkownika
vogelsa
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 18:39

Re: Inwestowanie w siebie

Post autor: vogelsa »

Często czytam opinie w necie o takich rzeczach. Wtedy decyduję się na coś konkretnego.
Człowiek koncentruje się na tym co ma. Ludzie z wysokim IQ są tak przejęci swoim IQ, że założyli własny klub.
Awatar użytkownika
waxa
Posty: 140
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:03

Re: Inwestowanie w siebie

Post autor: waxa »

Inwestować w siebie można na wiele różnych sposobów. Posiadając swój biznes warto nieustannie inwestować w jego rozwój. Jednym z narzędzi, nad którego wdrożeniem warto się zastanowić będzie bez wątpienia dobrze dopasowany program. Ma on na celu usprawnienie działania danej firmy, jak i jej kontrolę, co również ma znaczenie. Wiele branż decyduje się już od jakiegoś czasu na takiego typu rozwiązania. Obecnie nawet gabinety lekarskie decydują się na odpowiednie oprogramowania, tam coraz większą popularność zyskuje Medchart, o którym możesz przeczytać na https://medchart.pl/ . Daje on dużo możliwości usprawnienia codziennej pracy zarówno lekarzy, jak i pielęgniarek pracujących w tym miejscu.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Inwestowanie w siebie

Post autor: Daria »

Ja również uważam, że inwestycja w siebie poprzez udział w różnych kursach i szkoleniach to świetna sprawa. Na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/ możecie zapoznać się z ofertą firmy szkoleniowej Kar Group, która jak widać ma Wam do zaproponowania aż kilkadziesiąt różnych kursów z najróżniejszych kategorii i branż. Naprawdę warto im zaufać :)
Awatar użytkownika
SebastianEl
Posty: 198
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:36

Re: Inwestowanie w siebie

Post autor: SebastianEl »

A ja uważam, że teraz bardzo dobra opcją jest również inwestowanie w nieruchomości. Dlatego jak również widzisz potencjał w tej gałęzi i chciałbyś zacząć działać i zarabiać to polecam wcześniej zwrócić uwagę m.in na warsztaty inwestowania w nieruchomości organizowane przez https://wiwn.pl/ z pomocą których będziesz mógł przeprowadzić pierwszy zakup, wyremontować i odsprzedać ze znaczącym zyskiem.
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 40
Rejestracja: 15 kwie 2019, 4:50

Re: Inwestowanie w siebie

Post autor: Kalanss »

Staram się inwestować w siebie, ale nie zawsze mogę sobie na to pozwolić. Poza tym nie każda inwestycja okazała się być dla mnie korzystna i np. kilka lat temu wydałam bardzo dużo pieniędzy na szkolenie, które okazało się być dramatem pod względem jakości kształcenia. Obecnie rozważam zmianę branży na branże nieruchomości, ale zanim to zrobie, muszę się zapoznać z aktualnymi danymi na temat wysokości zarobków agentów nieruchomości. Jak na razie udało mi się trafić na te informacje tylko na tej stronie http://oszczedzpieniadze.pl/blog/zarabi ... uchomosci/ . Może Wy macie jakies informacje na ten temat?
Awatar użytkownika
sevenpoints
Posty: 438
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: Inwestowanie w siebie

Post autor: sevenpoints »

Myślę, że warto bazować na opinii osób, które korzystały z takich szkoleń i mogą podrzucić namiar na konkretną firmę, która je organizuje. Ja ze swojej strony rekomenduję szkolenia z https://www.altkomakademia.pl/ - do wyboru są takie z dziedziny np. menadżerskiej, sprzedażowej, HR-owej itp.
Awatar użytkownika
wooow
Posty: 55
Rejestracja: 22 mar 2019, 14:00

Re: Inwestowanie w siebie

Post autor: wooow »

Jeżeli są naprawdę sprawdzeni to może sam skorzystam. Warto inwestować w siebie.
Wątpliwości to cień wiary.
ODPOWIEDZ