Internetowe randki

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
comanka
Posty: 112
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:26

Internetowe randki

Post autor: comanka »

Kiedyś nie miałam przekonania do portali randkowych ale teraz uważam, że to idealne narzędzie np. dla osób samotnych. Grunt to wybrać serwis, który będzie selekcjonował tylko poważne oferty od singli, nie żadne oferty niezobowiązujących znajomości. W tym celu polecam zalogować się na MyDwoje.pl - https://www.mydwoje.pl/uslugi/powazne-o ... rymonialne , bo dzięki niemu już wiele osób znalazło swoją drugą połówkę. Nie zaszkodzi skorzystać
Awatar użytkownika
malena
Posty: 155
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

Re: Internetowe randki

Post autor: malena »

To podobnie jak ja. Ale kiedyś nie było tylu portali randkowych. No i ich jakość była też inna. Obecnie śmiało można korzystać z portali randkowych. Tutaj https://randkuj.my/edarling namiary na jeden z najpopularniejszych portali randkowych, nie tylko w Polsce, ale i na świecie.
Awatar użytkownika
lampka
Posty: 269
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:12

Re: Internetowe randki

Post autor: lampka »

Słuchajcie, jak faktycznie chcecie znaleźć miłość swojego życia, kogoś z kim będziecie mogli planować przyszłość, to zgloście się do tego biura matrymonialnego: http://biuromatrymonialne-viola.eu/ Zarówno ja, jak i moja znajoma tutaj się zglosiłyśmy i teraz obie jesteśmy w szczęśliwych, spełnionych związkach.
ODPOWIEDZ