Hydroizolacja tarasu betonowego - jak wykonać?

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
SebastianEl
Posty: 196
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:36

Hydroizolacja tarasu betonowego - jak wykonać?

Post autor: SebastianEl »

Cześć,
Przychodzę do Was z pytaniem jak wykonać hydroizolację tarasu betonowego oraz na jakie materiały w tym zakresie warto postawić jeśli chodzi o jakość i przystępną cenę?
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
RafałIn
Posty: 91
Rejestracja: 08 paź 2019, 10:26

Re: Hydroizolacja tarasu betonowego - jak wykonać?

Post autor: RafałIn »

Myślę, że w takim razie warto abyś również zwrócił uwagę na ofertę firmy WaterBlock który posiada szeroki wybór materiałów zarówno do stosowania na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Do tego są w stanie wykonać Ci odpowiedni projekt jak się za to zabrać w przypadku tarasu, ponieważ zależy to od wielu czynników m.in czy mieści się on nad pomieszczeniem ogrzewanym.
Awatar użytkownika
MajkaSis
Posty: 23
Rejestracja: 16 paź 2019, 12:11

Re: Hydroizolacja tarasu betonowego - jak wykonać?

Post autor: MajkaSis »

W przypadku hydroizolacji do tarasu betonowego pod którym znajduje się pomieszczenie ogrzewane warto dobrać wysokiej jakości materiały i w przypadku producenta WaterBlock, będzie to - WB Duo Flex, WB Memrane, WB Tape Pro oraz WB 2k jest to pełen system izolacji na lata który uchroni go przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych w tym zima też nie będzie straszna. Poza tym sama obsługa ułatwi Wam podjęcie dobrej decyzji :)
Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 19
Rejestracja: 05 lis 2019, 11:37

Re: Hydroizolacja tarasu betonowego - jak wykonać?

Post autor: Justyna »

Jeśli chodzi o tarasy betonowe, to moim zdaniem najlepszym materiałem hydroizolującym jest zaprawa renowacyjno-naprawcza https://rebet.pl/ która oprócz właściwości izolacyjnych zapewnia trwałe rezultaty tworząc przy tym środowisko nieprzyjazne dla rozwoju grzybów i pleśni. Produkt firmy Rebet jest prosty w aplikacji, nie wymaga specjalistycznej wiedzy ani narzędzi, zapewnia przy tym ochronę antykorozyjną istniejącej konstrukcji.

ugr b
Ropeś

Re: Hydroizolacja tarasu betonowego - jak wykonać?

Post autor: Ropeś »

Ja odnośnie hydroizolacji do WaterBlock przekonałem się w zeszłym roku i chciałem sprawdzić jak po tej srogiej zimie i zmiennych temperaturach sprawdzi się przy fundamentach i tarasie betonowym. Wykorzystaliśmy WB Duo Flex i naprawdę nie widać najmniejszych uszkodzeń. Ładnie przylega, elastyczna i też cenowo wychodzi bardzo podobnie do tych najtańszych z marketów budowlanych. Możecie sprawdzić ją na https://waterblock.eu/ tym bardziej, że można liczyć na mega wsparcie ich obsługi technicznej.
ODPOWIEDZ