Emerytura

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
comanka
Posty: 112
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:26

Emerytura

Post autor: comanka »

Moim zdaniem ubezpieczenie jest niezwykle ważne. Trzeba pamiętać, że ważna jest dla nas godna emerytura częstochowa . Dlatego też, trzeba zadbać o to by nasza przyszłość była pewna.

oferty hiszpania 2015
Awatar użytkownika
drabinka
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2019, 10:46

Re: Emerytura

Post autor: drabinka »

Moja emerytura będzie pewna bo zamierzam odkładać na nią z ppk https://www.mojeppk.pl/ . Jest to nowy program który służy do oszczędzania kasy, u nas bo w innych krajach bardzo dobrze sobie radzi i ludzie są naprawdę zadowoleni.
Awatar użytkownika
pawelb1970
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Emerytura

Post autor: pawelb1970 »

Forumowicze często mają rację w takich sprawach. Wasze sugestie mogą się sprawdzić.
W miarę jak czytał, zakochiwałam się w nim tak, jakbym zapadała w sen: najpierw powoli, a potem nagle i całkowicie...
Awatar użytkownika
Kasiak77
Posty: 594
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:33

Re: Emerytura

Post autor: Kasiak77 »

Pamiętajcie, że jak na razie to jeszcze obowiązuje okres ochronny przed emeryturą. I mimo zmiany przepisów nie ma znaczenia część etatu, ani okres trwania umowy. Liczy się tylko to, że jest to umowa o pracę. Taki jest warunek. Dokładne informacje znajdziecie na stronie https://zycieseniora.com/ekspert-radzi/ ... emerytura/ .
Awatar użytkownika
lila90
Posty: 21
Rejestracja: 26 kwie 2020, 20:27

Re: Emerytura

Post autor: lila90 »

Dla każdego z nas godna emerytura będzie oznaczała coś innego. Dla mnie cechuje się ona przede wszystkim spokojem finansowym, który zapewniłam sobie decydując się na rentę dożywotnią. Dzięki temu mam czas na zadbanie o swoje zdrowie i poświecenie się pasjom. Jeśli ktoś nie może się przekonać do tej formy dofinansowania, lub szuka inspiracji na kreatywne spędzenie czasu polecam stronę https://www.familiasa.pl/blog.
Awatar użytkownika
Karolinka
Posty: 18
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:19

Re: Emerytura

Post autor: Karolinka »

Trzeba się odpowiednio zabezpieczyć i już za młodu pomyśleć o godziwej emeryturze. Pieniądze na starość mogą się wam bardzo przydać. Tu także sklep internetowy Ebrandvital i choćby ich aparaty słuchowe https://esklep.brandvital.eu/signia-pur ... 3,415,3208 w wielu przypadkach okaże się niezbędny. W tym miejscu będziecie mogli też liczyć na wiele innych akcesoriów, urządzeń medycznych i to nie tylko dla osób starszych oczywiście. Na niektóre rzeczy jest opcja na dofinansowanie.
ODPOWIEDZ