Elegancka sala na wesele

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
Malwina-94
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2021, 3:00

Elegancka sala na wesele

Post autor: Malwina-94 »

Cześć wszystkim. Jak chcielibyście, żeby wyglądała wasza sala na weselu? Macie sprecyzowane dekoracje? Trzeba przyznać, że wybór jest spory, jeśli chodzi o sale weselne Łódź, ale to dobrze. Dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie. Czy wy mieliście lub macie z tym problem?
Violuś

Re: Elegancka sala na wesele

Post autor: Violuś »

Pochwalcie się od czego rozpoczynacie przygotowania do wesela ? Myślę ,że najważniejszą sprawą jest znalezienie sali weselnej. Sala weselna - to rzecz, którą trzeba mieć załatwioną jak najszybciej. Czasami salę załatwia się na 2-3 lata przed terminem. Wszystko zależy bowiem czego szukamy , jak duża to ma być sala i w jakim dniu tygodnia odbywają się wesela. Jeśli zdecydujemy się na ślub w środku tygodnia z pewnością łatwiej będzie nam znaleźć salę i nie wykluczone ,że zaoszczędzimy trochę pieniędzy.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Elegancka sala na wesele

Post autor: Daria »

Myślę, że może się Wam również przydać jakiś elegancki topper na tort weselny ;) Widziałam ostatnio takie toppery na stronie internetowej Happenings.pl. Tak więc jeśli macie chwilę wolnego czasu, to polecam rozejrzeć się w tym sklepie - a nuż uda Wam się coś wybrać ;)
ODPOWIEDZ