Ekipa sprzątająca

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 14
Rejestracja: 28 lip 2019, 13:54

Ekipa sprzątająca

Post autor: Margot »

Przed świętami szukam kogoś, kto podjąłby się sprzątania mieszkania mojej babci. To duże mieszkanie, w którym pracy było sporo. Wiecie, że nie jest tak łatwo znaleźć kogoś naprawdę solidnego? Dopiero kilka dni temu koleżanka poleciła mi firmę: https://ponpran.pl/, której faktycznie można zaufać, jeśli chodzi o jakość usług i podejście do klientów. Nie ściemniają, nie picują, tylko rzeczywiście robią kawał dobrej roboty! Polecam!
Awatar użytkownika
ariana
Posty: 123
Rejestracja: 20 wrz 2019, 23:37

Re: Ekipa sprzątająca

Post autor: ariana »

No, chyba tak najlepiej szukać. Przykładowo z polecenia kogoś lub czasami w sieci warto troszkę pogrzebać, poznać opinie na temat poszczególnych firm. Ja w ten sposób też znalazłam bardzo dobrą ekipę sprzątającą - Moppy. Każdy kto był u mnie na świętach był zaskoczony perfekcyjnym porządkiem. Pytali kiedy to wszystko zrobiłam, a ja na to właśnie, że firma sprzątająca kraków Moppy mi pomogła.
Uleńńka

Re: Ekipa sprzątająca

Post autor: Uleńńka »

Witaj. Fugao to najlepsza ekipa sprzątająca warszawa https://fugao-sprzatanie.pl/. Wynajęłam ich jednorazowo do posprzątania mieszkania po remoncie. Skusiłam się później na generalne sprzątanie przed świętami i teraz już umówiliśmy się na cykliczne porządki. Mam teraz o wiele więcej czasu dla siebie.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 531
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: Ekipa sprzątająca

Post autor: mczay »

Jestem zwolenniczką ułatwiania sobie życia. Właśnie dlatego uważam, że warto co jakiś czas zdecydować się na usługi pralni ze strony: https://www.pralnia-warszawianka.pl/ . Ma bardzo korzystną ofertę, a poza usługami prania oferuje także transport rzeczy klienta.
Pazoła

Re: Ekipa sprzątająca

Post autor: Pazoła »

Nie wyobrażam sobie nie korzystać z usług ekipy sprzątającej w swojej firmie. Dlatego mam podpisaną umowę na cykliczne sprzątanie z firmą Timtem https://timtem.eu/profesjonalne-sprzatanie-dla-firm/. Zanim na nich trafiłam, zatrudniałam prywatne panie, które dorabiały sprzątaniem, ale często okazywało się, że nie mogą przyjść lub znikały z dnia na dzień. Współpraca z firmą, która się zajmuje tym profesjonalnie to zupełnie inny poziom. Dzięki temu mam pewność, że usługa zostanie wykonana we właściwym czasie i na wysokim poziomie.
ginamó

Re: Ekipa sprzątająca

Post autor: ginamó »

Wezwanie ekipy sprzątającej było koniecznością, gdyż stan mieszkania po robotach pozostawiał wiele do życzenia.https://www.firmasprzatajacagdansk.com.pl/oferta podjęli się pełnego sprzątania i sprostali naszym wymogom pod tym kątem. Po wysprzątniu przeszliśmy do kolejnego etapu szykowania mieszkania!
Awatar użytkownika
sadler20
Posty: 133
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:03

Re: Ekipa sprzątająca

Post autor: sadler20 »

Jeżeli będziecie szukać firmy do sprzątania biurowców to z własnego doświadczenia polecam https://bryliant.waw.pl/sprzatanie-biur ... handlowych z tym doświadczeniem które oni mają to biura i obiekty handlowe będą błyszczeć my z nimi współpracujemy od dłuższego czasu i jesteśmy mega zadowoleni! Nie tylko z jakości, ale także z cen za usługi.
ODPOWIEDZ