Dlaczego ludzie lubią gry online?

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
trąshtetc

Dlaczego ludzie lubią gry online?

Post autor: trąshtetc »

Na pytanie dlaczego gramy w gry? odpowiedzieć jest trudno. Wystarczy popytać wśród swoich znajomych, aby przekonać się, jak różne i często niespójne odpowiedzi dostaniemy. Wydaje mi się jednak, że najczęstszym tekstem, który można usłyszeć jest jakiś polski odpowiednik angielskiego just want to have fun – po prostu chcę się dobrze bawić. Z tym, że nie posiadamy jeszcze w XXI wieku jednolitej definicji dobrej zabawy i nie ma takiej jednej rzeczy, która dogodziłaby wszystkim.
Dlaczego grasz w gry online?
będronka

Re: Dlaczego ludzie lubią gry online?

Post autor: będronka »

Jest wiele różnych powodów. Niektórzy lubią piękną grafikę i zdjęcia. I łagodzi napięcie i stres. A ktoś szuka podniecenia i jazdy. Lubię grać na automatach online https://gry-hazardoweonline.pl/
jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Mogę nawet grać z mojego telefonu. Gry są bardzo proste i odciągają uwagę od codzienności.
kieł

Re: Dlaczego ludzie lubią gry online?

Post autor: kieł »

Ja bardzo lubię grać w gry z prostego powodu. Pozwalają ona mi się odstresować, przenieść do innego świata, zapomnieć o kłopotach i zmartwieniach, których na co dzień żadnemu z nas nie brakuje. Ostatnio wciągnęła mnie jedna z gier strategicznych, która cieszy się ogromną popularnością. Poradnik do niej znalazłem na tej stronie https://www.lolporadnik.pl/ . Zawiera mnóstwo ciekawych porad, opisów i wiadomości z których chętnie korzystam. Co jakiś czas tam zaglądam i z pewnością jeszcze nie raz zajrzę.
baśka

Re: Dlaczego ludzie lubią gry online?

Post autor: baśka »

szczerze przyznam, że też kiedyś mnie to zastanawiało, a teraz zastanawiam się jak ja się mogłam temu dziwić. Innymi słowy - teraz sama chętnie spędzam czas, grając w gry online. Dają mi wiele możliwości i przede wszystkim mocno mnie relaksują. Polecam każdemu
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 531
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: Dlaczego ludzie lubią gry online?

Post autor: mczay »

Od zawsze lubię spędzać wolny czas, grając w gry online. Ta czynność bardzo mnie odpręża i pozwala chociaż na kilka chwil zapomnieć o codziennych problemach i obowiązkach. Grą w którą chcę zagrać w niedalekiej przyszłości jest League of Legends. Długo nie wiedziałam czy jest miejsce, z którego mogę tą grę pobrać bezpiecznie, ale informacje na ten temat dostępne są na stronie: http://worldofsocial.pl/lifestyle/skad- ... f-legends/ . Na pewno chętnie skorzystam z zamieszczonych tutaj porad i już nie mogę się doczekać przygody z tą grą.
ODPOWIEDZ