Detoks alkoholowy

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Władysław

Detoks alkoholowy

Post autor: Władysław »

Mój wujek nadużywa alkoholu i wskutek tego znacznie pogorszył się jego stan zdrowia. Badania wykazały wiele niekorzystnych zmian w organizmie. Lekarz zalecił, aby przed podjęciem leczenia, w postaci terapii, udać się właśnie na odtrucie alkoholowe. Czy ktoś z was wie jak dokładnie wygląda ten zabieg?
błazej34

Re: Detoks alkoholowy

Post autor: błazej34 »

Detoks jest dobrym rozwiązaniem w przypadku nałogowego picia. W organizmie gromadzi się wiele toksyn które źle wpływają na nasze zdrowie. Słyszałem, że odtrucie często przeprowadza się nawet w domu pacjenta. Jeśli twój wujek jest uzależniony od alkoholu to warto rozważyć radykalne leczenie. Sam detoks nie wyleczy z nałogu. Polecam przeczytać o wszyciu Esperalu na https://esperalszczecin.pl/koszalin-sta ... inoujscie/. Zaszycie pomogło wielu alkoholikom pokonać nałóg.
kubuś

Re: Detoks alkoholowy

Post autor: kubuś »

Detoks alkoholowy polega na podaniu kroplówek, na które składają się glukoza, która wzmacnia organizm oraz stabilizuje poziom cukru we krwi, a także soli fizjologicznej, która z kolei sprawi, że w organizmie zwiększy się poziom ważnych mikroelementów. Mój znajomy też korzystał z odtruwania alkoholowego w Rybniku, zanim podjął się terapii. Przed podaniem kroplówek przeprowadzany jest szczegółowy wywiad, dzięki któremu ratownik medyczny wie, jaką dawkę kroplówki musi podać.
bałwan

Re: Detoks alkoholowy

Post autor: bałwan »

Muszę przyznać, że ostatnio udało mi się znaleźć fantastyczny detoks alkoholowy, który udało mi się znaleźć w świetnej placówce jaką jest Ośrodek Krajna. Moim zdaniem warto skorzystać z ichniejszej oferty, ponieważ posiadają specjalistów w swoim fachu i bardzo dobrze wyposażony ośrodek, w którym możecie zostać nawet na kilka tygodni.
ODPOWIEDZ