cuś na prezent

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
brzoskwinka90
Posty: 6
Rejestracja: 01 sie 2020, 16:57

cuś na prezent

Post autor: brzoskwinka90 »

Hej Forumowicze! Co teraz kupuje się dla dzieciaków? Co jest modne? Chciałabym sprawić prezent znajomym do których wkrótce się wybieram, a nie mam żądnego dobrego pomysłu. Pomóżcie :D
Awatar użytkownika
Mamita
Posty: 21
Rejestracja: 17 mar 2020, 19:16

Re: cuś na prezent

Post autor: Mamita »

A jaki wiek dzieciaków? Ja polecam klocki Plus Plus u nas bawią się nimi godzinami. Zobacz na youtubie jakie fajne rzeczy można z nich zbudować!
Awatar użytkownika
brzoskwinka90
Posty: 6
Rejestracja: 01 sie 2020, 16:57

Re: cuś na prezent

Post autor: brzoskwinka90 »

Ale super, dzieciaki na pewno będą zadowolone :D A masz coś dla jeszcze nie narodzonego maluszka? Moja przyjaciółka ma termin na 1 września i chciałabym coś juz kupić dla małego? Doradzisz coś? :?:
Awatar użytkownika
Mamita
Posty: 21
Rejestracja: 17 mar 2020, 19:16

Re: cuś na prezent

Post autor: Mamita »

Firma Luna dream ma fajne rzeczy do spania - kocyki rożki itp. Nie dość że pięknie wyglądają to są praktyczne, rodzice pewnie sami sobie nie kupią a na prezent jak znalazł. popatrz na tego typu rzeczy :)
Awatar użytkownika
Racjonalny
Posty: 25
Rejestracja: 10 lip 2020, 15:19

Re: cuś na prezent

Post autor: Racjonalny »

Jeśli Twoi znajomi mają dziewczynkę, to polecam LEGO Disney Frozen. "Kraina Lodu" podbiła serca rodziców i dzieci na całym świecie. Myślę, że w połączeniu z klockami Lego to prawdziwy strzał w dziesiątkę.
ODPOWIEDZ