banery reklamowe

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 45
Rejestracja: 20 sty 2020, 7:43

banery reklamowe

Post autor: paulinabb »

Cześć, polećcie proszę jakiegoś producenta nośników reklamowych. Potrzebuje wystawić firmę na targach. Znalazłam w sieci DisplayPlanet producent flag - ktoś z Was zamawiał od nich coś?
Awatar użytkownika
Mamun
Posty: 52
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:18

Re: banery reklamowe

Post autor: Mamun »

Te również się przydadzą. Ja próbuje różnych rozwiązań, startuje z firmą więc każda reklama się przyda. Także planuje spore zakupy gadżetów reklamowych. Zastanawiają mnie teraz Kalendarze Zdzieraki, co o takich myślicie, warto właśnie te kupić do firmy?
kryśa

Re: banery reklamowe

Post autor: kryśa »

Moim zdaniem form reklamy jest wiele i warto korzystać z różnych. Jednak w obecnych czasach nie można zapominać o tej w intrenecie. To właśnie dzięki niej mamy możliwość dotrzeć do sporego grona odbiorców a tym samym naszych potencjalnych klientów. Sama być się za ten temat nie zabrała bo najzwyczajniej się na tym nie znam. Na szczęście na stronie https://piotrpolok.pl/seo-copywriting-poznan/ znalazłam Pana Piotra , który do dzisiaj mi pomaga w tym zakresie.
Awatar użytkownika
kunia
Posty: 28
Rejestracja: 07 lip 2019, 21:58

Re: banery reklamowe

Post autor: kunia »

Oj zanim wrócą targi takie jakie znamy to jeszcze z rok minie, więc jak preferuję teraz mocno iść reklamą sieciową. Tu polecono mi agencję http://eyyam.pl/ która fajnie i pomysłowo działa w zakresie marketingu internetowego. Odpowiednio kierują komunikację względem grup docelowych, budując zainteresowanie moją marką.
Kamiński

Re: banery reklamowe

Post autor: Kamiński »

Jeśli chcesz ulepszyć swój biznes, ten zasób pomoże Ci w tym. Znalazłem na nim wiele informacji na temat rozwoju, branży IT i technologii. https://nerdzlab.com/101-steps-to-build ... -startups/ Są to bardzo przydatne informacje. Byłoby dobrze, gdyby wszyscy ludzie dzielili się swoimi doświadczeniami.
hipo972

Re: banery reklamowe

Post autor: hipo972 »

W każdej firmie inwestowanie w marketing w tym w marketing internetowy jest bardzo ważne - https://lowiczanin.info/pl/651_artykuly ... sklad.html . Niezależnie od branży czy wielkości przedsiębiorstwa, marketing pełni kluczową rolę w promowaniu marki, zdobywaniu klientów i generowaniu sprzedaży.
dolatka

Re: banery reklamowe

Post autor: dolatka »

Ja to naprawdę nie wyobrażam sobie stać w miejscu i nie próbować nowych rzeczy. Mi to jest koniecznie potrzebne, żebym jednak mimo wszystko była zdecydowana na to, co daje mi maksimum rozwiązań. I jak na razie sprawdzam tu https://adwave.eu/czym-jest-growth-hacking/ nowy rodzaj marketingu.
Henryy

Re: banery reklamowe

Post autor: Henryy »

Firma nie może dzisiaj odseparować się od mediów społecznościowych. Instagram i TokTok to teren, na którym firmy coraz aktywniej eksplorują możliwości marketingowe, Trend "Odliczanie do…" to przykład, jak firmy mogą wprowadzić element transparentności do swojej komunikacji. Udostępniając proces oczekiwania na ważne wydarzenia, firmy pokazują swoje kulisy i procesy, co buduje zaufanie klientów.
Henryy

Re: banery reklamowe

Post autor: Henryy »

Firma nie może dzisiaj odseparować się od mediów społecznościowych. Instagram i TokTok to teren, na którym firmy coraz aktywniej eksplorują możliwości marketingowe, Trend "Odliczanie do…" to przykład, jak firmy mogą wprowadzić element transparentności do swojej komunikacji. Udostępniając proces oczekiwania na ważne wydarzenia, firmy pokazują swoje kulisy i procesy, co buduje zaufanie klientów. Tutaj https://tearsofjoy.pl/trenyztiktoka/odliczanie możecie na ten temat poczytać.
ODPOWIEDZ