banery reklamowe

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 45
Rejestracja: 20 sty 2020, 7:43

banery reklamowe

Post autor: paulinabb »

Cześć, polećcie proszę jakiegoś producenta nośników reklamowych. Potrzebuje wystawić firmę na targach. Znalazłam w sieci DisplayPlanet producent flag - ktoś z Was zamawiał od nich coś?
Awatar użytkownika
Mamun
Posty: 52
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:18

Re: banery reklamowe

Post autor: Mamun »

Te również się przydadzą. Ja próbuje różnych rozwiązań, startuje z firmą więc każda reklama się przyda. Także planuje spore zakupy gadżetów reklamowych. Zastanawiają mnie teraz Kalendarze Zdzieraki, co o takich myślicie, warto właśnie te kupić do firmy?
kryśa

Re: banery reklamowe

Post autor: kryśa »

Moim zdaniem form reklamy jest wiele i warto korzystać z różnych. Jednak w obecnych czasach nie można zapominać o tej w intrenecie. To właśnie dzięki niej mamy możliwość dotrzeć do sporego grona odbiorców a tym samym naszych potencjalnych klientów. Sama być się za ten temat nie zabrała bo najzwyczajniej się na tym nie znam. Na szczęście na stronie https://piotrpolok.pl/seo-copywriting-poznan/ znalazłam Pana Piotra , który do dzisiaj mi pomaga w tym zakresie.
Awatar użytkownika
kunia
Posty: 28
Rejestracja: 07 lip 2019, 21:58

Re: banery reklamowe

Post autor: kunia »

Oj zanim wrócą targi takie jakie znamy to jeszcze z rok minie, więc jak preferuję teraz mocno iść reklamą sieciową. Tu polecono mi agencję http://eyyam.pl/ która fajnie i pomysłowo działa w zakresie marketingu internetowego. Odpowiednio kierują komunikację względem grup docelowych, budując zainteresowanie moją marką.
Kamiński

Re: banery reklamowe

Post autor: Kamiński »

Jeśli chcesz ulepszyć swój biznes, ten zasób pomoże Ci w tym. Znalazłem na nim wiele informacji na temat rozwoju, branży IT i technologii. https://nerdzlab.com/101-steps-to-build ... -startups/ Są to bardzo przydatne informacje. Byłoby dobrze, gdyby wszyscy ludzie dzielili się swoimi doświadczeniami.
ODPOWIEDZ