Architektura miejska

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
lampka
Posty: 279
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:12

Architektura miejska

Post autor: lampka »

Jeśli szukasz architektury miejskiej, to polecam Ci sprawdzić ofertę firmy Konarch http://konarch.pl/. W swojej kompleksowej ofercie posiadają między innymi donice, ławki, kosze na śmieci czy tablice informacyjne. Ich produkty są bardzo wysokiej jakości, więc bez problemu przetrwają wszystkie warunki atmosferyczne. Do tego są to produkty o nowoczesnym designie, które sprostają oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających klientów.
Awatar użytkownika
Wildchild
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2019, 18:55

Re: Architektura miejska

Post autor: Wildchild »

Dzięki wielkie za taką propozycję. Na pewno ją rozważę!
Ale ludzie bardzo mocno przejmują się rzeczami. Bez rzeczy są tylko sprytniejszymi zwierzętami.
Awatar użytkownika
rowerowo
Posty: 3
Rejestracja: 11 wrz 2019, 15:37

Re: Architektura miejska

Post autor: rowerowo »

Ja polecam Krosstech, to świetny polski producent ławek i innych elementów architektury miejskiej. Ławki parkowe, które wykonuje świetnie się sprawdzą w parkach oraz w miejskich ogródkach. ;)
kiść

Re: Architektura miejska

Post autor: kiść »

Jak chcesz aby twój ogród wyglądał naprawdę zjawiskowo to polecam Ci styl Angielski czyli architektura uliczna wpleciona w ogród. Na stronie https://www.jumatsc.pl/kontakt/ Znajdziesz bardzo dużo ciekawych ofert które z pewnością warto bedzie przejrzeć jak najszybciej chcąc dobrze wypaść.
pół

Re: Architektura miejska

Post autor: pół »

Jeżeli chodzi o znaki drogowe to polecam poszukać dobrego sklepu internetowego, podobno teraz jest ich sporo. W Internecie można znaleźć naprawdę znaki drogowe w dobrej cenie jeżeli komuś zależy, ja sam ostatnio potrzebowałem i znalazłem bez problemu tutaj https://drogowe.com.pl/ To sprawdzona firma, więc polecam każdemu :)
pączek90

Re: Architektura miejska

Post autor: pączek90 »

Jeśli chodzi o znaki drogowe to warto też rzucić okiem na to, co w swojej ofercie ma producent znaków drogowych Szczecin Drogmal: http://drogmal.pl/ . Firma ta działa od wielu lat w branży. Mają bardzo duży wybór różnych znaków drogowych. Na pewno znajdziecie coś dla siebie.
nynuśka

Re: Architektura miejska

Post autor: nynuśka »

pączek90 pisze: ↑06 cze 2021, 10:39 Jeśli chodzi o znaki drogowe to warto też rzucić okiem na to, co w swojej ofercie ma producent znaków drogowych Szczecin Drogmal: http://drogmal.pl/ . Firma ta działa od wielu lat w branży. Mają bardzo duży wybór różnych znaków drogowych. Na pewno znajdziecie coś dla siebie.
Znaki drogowe znakami drogowymi, ale bardzo ważne są przejścia dla pieszych i ich odpowiednie oznakowanie. oznakowanie przejścia dla pieszych teraz jest coraz bardziej nowoczesne i coraz bezpieczniejsze. To bardzo dobrze, bezpieczeństwo jest najważniejsze :)
Źrebak

Re: Architektura miejska

Post autor: Źrebak »

Każdy, kto jest zaangażowany w projektowanie dróg lub ich utrzymanie, wie, jak ważne jest właściwe ustawienie znaków drogowych informacyjnych. Od ich właściwej lokalizacji zależy nie tylko skuteczność przekazywania informacji kierowcom, ale też ogólne bezpieczeństwo na drodze. W związku z tym warto jest poświęcić chwilę na zapoznanie się z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi ustawiania znaków, które znajdziecie w artykule dostępnym na stronie https://infocar.net.pl/jak-ustawiac-zna ... cyjne.html i dla mnie jest to coś istotnego.
Rumak

Re: Architektura miejska

Post autor: Rumak »

Znaki kolejowe są kluczowym elementem bezpieczeństwa ruchu kolejowego i drogowego. Zgodnie z przepisami, w Polsce znaki kolejowe umieszcza się zazwyczaj po prawej stronie torów, gdy patrzy się w kierunku jazdy pociągu. Jest to zgodne z ogólnymi zasadami ruchu drogowego w krajach z ruchem prawostronnym. Więcej szczegółów na temat umiejscowienia znaków kolejowych można znaleźć na stronie https://www.domerox.pl/znaki-kolejowe-p ... ie-jezdni/ i to umiejscowienie ma na celu zapewnienie maksymalnej widoczności znaków dla maszynistów.
Łojek

Re: Architektura miejska

Post autor: Łojek »

Instalacja znaku zakazu bezpośrednio wpływa na organizację ruchu drogowego i jako takie, musi być dokładnie przemyślana i zgodna z prawem. Właściwe umiejscowienie znaku, jak również jego zgodność z lokalnymi przepisami, jest niezbędna dla zapewnienia skuteczności i legalności takiego działania. Pełen zestaw informacji, które pomogą w zrozumieniu tych zasad, jest dostępny w artykule https://www.tugazeta.pl/1,czy-mozna-sam ... 55438.html i przemyślane działanie zapobiegnie ewentualnym problemom prawnych.
ODPOWIEDZ