Adapter zamiast fotelików dziecięcych

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
selek
Posty: 324
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:02

Adapter zamiast fotelików dziecięcych

Post autor: selek »

Ostatnim razem jak byłem zagranicą i wynająłem auto to mnie policzyli całkiem srogo za podkładki i fotelik więc nauczony doświadczeniem kupiłem takie pasy https://smartkidbelt.com/pl/ Zapłaciłem ze nie jakieś śmieszne pieniądze w porównaniu do wynajmu no i mogę je teraz mieć zawsze ze sobą bo są bardzo poręczne. Zresztą sami przejrzyjcie ofertę producenta na stronie.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 531
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: Adapter zamiast fotelików dziecięcych

Post autor: mczay »

Może faktycznie taki adapter być dobrym dodatkiem, co do fotelika samochodowego to dla swojego dziecka zakupiłem jeden z tych https://espiro.pl/foteliki-samochodowe modeli i sprawdza się fajnie. Wygodny, dobrze się go wpina, co ważne ma certyfikaty bezpieczeństwa, przeszedł poprawnie wszystkie testy. Znajdziecie je w większości sklepów stacjonarnych.
BarbaraĆ

Re: Adapter zamiast fotelików dziecięcych

Post autor: BarbaraĆ »

Alternatywne rozwiązanie do fotelików jakim jest Smart Kid Belt rewelacyjnie sprawdza się podczas wakacyjnych wojaży. Wówczas częściej podróżujemy autokarami, busami, taksówką czy wypożyczonym autem, a to urządzenie waży tylko 120 gram i zawsze można je mieć ze sobą w torebce. Jestem mega zadowolona z tego urządzenia bo dziecko podróżuje komfortowo, a co najważniejsze bezpiecznie.
rókko

Re: Adapter zamiast fotelików dziecięcych

Post autor: rókko »

W sumie ja o tym czytałam, ale nie wiem, czy miałabym tyle pewności co do tego. Nie mam pojęcia. Na razie uważam jedynie, że takie http://maluchwdomu.pl/2021/07/jakie-akc ... ckiem.html porady to ważna sprawa. Bo może czasem czegoś zapomnicie, a to sensu nie ma. Na pewno powiem wam, że u napisano, jak wybrać fotelik samochodowy.
Sobiesław

Re: Adapter zamiast fotelików dziecięcych

Post autor: Sobiesław »

rókko wszystko zalezy od wieku dziecka. I jego wielkości. Fotelik fajnie się sprawdzi w przypadku małego dziecka. Im starsze tym lepiej stosować właśnie takie rozwiązanie jak Smart Kid Belt, o którym tu wyżej pisano. Jest całkiem bezpieczny i jest już kilka fajnych testów, które to udowadniają. Fajnie poszukać takie porównawcze, gdzie porównuje się dane z manekina w foteliku i tym pasie.
Konował

Re: Adapter zamiast fotelików dziecięcych

Post autor: Konował »

Sobiesław pisze: ↑03 sie 2021, 16:21 rókko wszystko zalezy od wieku dziecka. I jego wielkości. Fotelik fajnie się sprawdzi w przypadku małego dziecka. Im starsze tym lepiej stosować właśnie takie rozwiązanie jak Smart Kid Belt, o którym tu wyżej pisano. Jest całkiem bezpieczny i jest już kilka fajnych testów, które to udowadniają. Fajnie poszukać takie porównawcze, gdzie porównuje się dane z manekina w foteliku i tym pasie.
Chyba najlepszy test to jest taki porównawczy. Coś takiego jak ten: https://www.mdpi.com/2624-8921/2/1/8/htm. Fajne podejście. Takie testy porównawcze dają najlepszy obraz z testów. Smart Kid Belt wypada całkiem fajnie.
tomaszewski

Re: Adapter zamiast fotelików dziecięcych

Post autor: tomaszewski »

Smart Kid Belt to przyszłość podróżowania z dziećmi powyżej 15 kg. Jestem wdzięczny za to, że teraz mamy alternatywę dla tradycyjnych fotelików. Wygodne i bezpieczne zarazem
pieczonek

Re: Adapter zamiast fotelików dziecięcych

Post autor: pieczonek »

Jestem zachwycony Smart Kid Belt. To zdecydowanie wygodniejsza opcja niż tradycyjny fotelik. Dziecko jest pewnie zapięte i ma komfortową podróż. Korzystaliscie keidys?
ODPOWIEDZ