Zdrowie a cukrzyca

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
mloda2
Posty: 360
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:52

Zdrowie a cukrzyca

Post autor: mloda2 »

Każdy kto zmaga się z problemami cukrzycowymi wie, że niosą one ze sobą wiele różnorodnych problemów. Warto więc zdobywać wiedzę w tym temacie i rozwijać wszelkie wątpliwości w tym aspekcie. Polecam zatem sprawdzić sklep dla diabetyków czyli https://diabetyk24.pl/ gdzie znajdziesz wszystko co niezbędne i potrzebne w tym aspekcie.
Loraś

Re: Zdrowie a cukrzyca

Post autor: Loraś »

Z cukrzycą na pewno sobie dobrze poradzi specjalista z Centrum medycznego Warszawa https://cmp.med.pl/cmp-bialoleka/internista/ . Konsultacje można umówić tak naprawdę telefonicznie. terminy dosyć szybkie i konkretne.
Awatar użytkownika
Lucja
Posty: 55
Rejestracja: 09 kwie 2019, 17:36

Re: Zdrowie a cukrzyca

Post autor: Lucja »

Cukrzyca to poważne schorzenie, które może nieść ze sobą różne konsekwencje. Dlatego trzeba o siebie dbać, zwłaszcza w tych czasach. Sporo cennych porad jest tutaj http://medyczna-klinika.pl/ . Jest to bogate źródło informacji na temat zdrowia. Są ciekawe informacje m.in. o cukrzycy i o sposobach walki z nią. Niektóre porady są ciekawe i przydatne.
któż

Re: Zdrowie a cukrzyca

Post autor: któż »

W mojej opinii, afty na języku to bardzo uciążliwe cholerstwo. Ciężko się tego pozbyć, dlatego naprawdę warto zasięgnąć opinii specjalisty w tej materii. Polecam wam kliknąć w link i przeczytać co i jak - to na pewno wam pomoże.
łaba

Re: Zdrowie a cukrzyca

Post autor: łaba »

Jaka jest wasza ulubiona herbata? Wolicie bardziej delikatne smaki, czy mocną czarna jest waszym ideałem? Ostatnio koleżanka podesłała mi taki artykuł http://www.abczdrowia.com.pl/jak-serwow ... na-herbate dzięki któremu nauczyłam się w końcu poprawnie parzyć herbatę. Myślę, że Wam również mogą się przydać takie informacje.
Zenuś

Re: Zdrowie a cukrzyca

Post autor: Zenuś »

Przecież jeśli stosujecie się do zaleceń, to przecież jesteście w stanie normalnie funkcjonować. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byscie już teraz sprawdzili, czy czasem nie macie tsh. To też poważne schorzenie, które lepiej kontrolować. W przeciwnym razie możecie sobie tylko narobić większych problemów.
Róża

Re: Zdrowie a cukrzyca

Post autor: Róża »

Cukrzyca to bardzo poważna choroba, która odciska piętno na Waszej codzienności. Właśnie dlatego jeśli się z nią zmagacie, to koniecznie postawcie na odpowiednią profilaktykę. Warto wiedzieć, jakie są objawy cukrzycy, by móc odpowiednio szybko reagować. W tym aspekcie nie ma miejsca na jakiekolwiek lekceważenie choroby.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 531
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: Zdrowie a cukrzyca

Post autor: mczay »

Nieleczona cukrzyca jest bardzo niebezpieczna, dlatego gdy tylko zaczniemy na nią chorować należy wdrążyć odpowiednie leczenie i zmienić nawyki żywieniowe. Warto zajrzeć na stronę: https://diabetyk24.pl/ gdzie znajduje się najlepszy sklep dla cukrzyków. Czeka tutaj na Ciebie duży asortyment i możliwość realizowania recept
ODPOWIEDZ