zapach po remoncie

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Kanimir-65
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2023, 11:42

zapach po remoncie

Post autor: Kanimir-65 »

Cześć wszystkim! Niedawno w moim domu był przeprowadzany poważny i długi remont, w trakcie którego użyliśmy mnóstwa chemicznych specyfików, więc możecie się domyślić, jaki zapach teraz w nim panuje. Czym według was najłatwiej będzie się go pozbyć? Zastanawiałem się nad taką usługą jak ozonowanie Warszawa, bo zbiera całkiem dużo pozytywnych opinii. Co myślicie?
pawletka

Re: zapach po remoncie

Post autor: pawletka »

No niestety, farby mają swój specyficzny zapach. Na całe szczęście - da sie go zniwelować dzięki ozonowaniu pomieszczeń. Zwroć uwagę na ofertę przygotowaną przez Airozone. Niebawem sama rozpoczynam remont i już zapisałam sobie namiar na tę firmę.
copli

Re: zapach po remoncie

Post autor: copli »

Ja to mam sporo problemów, ale jak już, to jednak powiem wam, że wszelkie zmiany w domu to dla mnie naprawdę trudna próba. Dlatego mam nadzieję, że wszystko się na spokojnie uda ułożyć i że będę w stanie podziałać w tym kierunku. Dla mnie to oczywiste, dlatego izolacja przeciwwodna posadzki w piwnicy będzie moim priorytetem.
Łukasz

Re: zapach po remoncie

Post autor: Łukasz »

Sam szukałem porad na róznych portalach podczas remontu mojego mieszkania i natrafiłem na bardzo interesujący artykuł na temat fototapet - https://ips.waw.pl/2023/12/16/imponujace-obrazy/ . W jakim stylu macie zaaranżowane wnętrza?
natnat

Re: zapach po remoncie

Post autor: natnat »

Problem polega na tym, że w sumie w dużej mierze nie obawiam się tego zapachu, ale po budowie takiego https://www.mgprojekt.com.pl/hiacynt-2 domu będzie o czym myśleć. Sądzę, że da mi to stosowne podejście i że może jednak będziemy w stanie zrobić sobie dokładnie taki domek, jaki potrzebujemy. A co do zapachu, to po prostu będziemy się nim cieszyć, ot co.
ODPOWIEDZ