Zajęcia ruchowe dla dzieci

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Aleksandra
Posty: 35
Rejestracja: 18 sie 2019, 13:56

Zajęcia ruchowe dla dzieci

Post autor: Aleksandra »

Cześć! Poszukuję ciekawych zajęć ruchowych dla dziecka w Warszawie. Wiecie może gdzie warto by było zapisać dziecko? Zależy mi na zajęciach grupowych, które rozwijałyby koncentrację, wiarę w siebie i stanowczości.
Awatar użytkownika
oliwia78
Posty: 17
Rejestracja: 01 maja 2019, 21:10

Re: Zajęcia ruchowe dla dzieci

Post autor: oliwia78 »

W takim razie może zapisz dziecko na zajęcia do https://rehabilitacjadzieciom.eu/? Prowadzą tam bardzo ciekawe zajęcia grupowe, które na pewno rozwiną takie umiejętności u Twojego dziecka.
Awatar użytkownika
lani
Posty: 4
Rejestracja: 16 mar 2020, 15:56

Re: Zajęcia ruchowe dla dzieci

Post autor: lani »

teraz dzieciaki cały czas w domu więc naprawdę trzeba im zajmować czas różnymi zajęciami i zabawami. ciekawe jak długo będzie trwać ta przerwa od edukacji tak w zasadzie... nauczyciele mają niezły hajlajf
Awatar użytkownika
rucik
Posty: 75
Rejestracja: 17 sty 2020, 9:12

Re: Zajęcia ruchowe dla dzieci

Post autor: rucik »

To bardzo ważne, by nasze dzieci ćwiczyły, ale na świeżym powietrzu. Tylko tak mogą się dotlenić, ale też sprawić, że dobrze będą się rozwijać. W końcu pojemność płuc też jest ważna. Dlaczego jeszcze należy dzieci na świeżym powietrzu aktywizować, przeczytacie tutaj https://poza-domem.pl/ruch-na-swiezym-p ... zego-warto .
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 531
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: Zajęcia ruchowe dla dzieci

Post autor: mczay »

Moje dziecko nie jest zbyt ruchliwe, ale dostrzegłam w nim talent malarski, dlatego chcę zapisać go na kurs malarstwa dla dzieci Warszawa. W szkole: https://www.malarstwodladzieci.pl/ mają naprawdę fajne podejście do dzieci. Zachęcają ich do malowania, pokazują jak malować z pasją, a najważniejsze jest, że cierpliwie tłumaczą wszystko od początku.
Śnieżka

Re: Zajęcia ruchowe dla dzieci

Post autor: Śnieżka »

Spory wybór zajęć znajdziecie w https://kidos.pl/zajecia/lublin . Są tam spotkania muzyczne, taneczne, sportowe ale także edukacyjne, jak matematyczne czy językowe. Duży wybór sprawia, że każdy może zaproponować swojemu dziecku coś odpowiedniego.
ODPOWIEDZ