Wymiana uszczelek w oknach

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
CichoSza
Posty: 90
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:34

Wymiana uszczelek w oknach

Post autor: CichoSza »

hej, szukam firmy która zajmuje się serwisem okien w warszawie. Możecie polecić jakiś fachowców od okien plastikowych?

salon z antresolą aranżacje
Awatar użytkownika
Antonina
Posty: 54
Rejestracja: 27 maja 2019, 12:29

Re: Wymiana uszczelek w oknach

Post autor: Antonina »

Od naprawy okien plastikowych najlepszy jest Serwis Meteo. To bardzo doświadczona ekipa, która naprawia okna szybko i solidnie. Im możesz zlecić wymianę uszczelek i uszczelnienie okna, regulację okuć a nawet wymianę szyby czy pakietów szybowych. Usługi wykonują szybko i bardzo solidnie. Tutaj znajdziesz więcej informacji dotyczących usług oraz kontakt do firmy.
Awatar użytkownika
Werka01
Posty: 163
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:13

Re: Wymiana uszczelek w oknach

Post autor: Werka01 »

A kto jest producentem Waszych okien? Szukam właśnie okien dachowych oraz rolet, ale kompletnie nie wiem jakie wybrać. Znajoma poleciła mi rolety dachowe sklep, ale wybór jest duży i nie bardzo wiem, które z nich będą najbardziej solidne. Ktoś może coś podpowiedzieć?
:)
mórarka

Re: Wymiana uszczelek w oknach

Post autor: mórarka »

Wymianą uszczelek, ale i ogólnym serwisem naszych okien zajęli się https://www.strefa-drzwi.pl/uslugi . Aktualnie okna spisują się na medal i służą nam należycie. Zdecydowanie jest to jakość, której było nam trzeba i służy zgodnie z oczekiwaniami. muszę przyznać, iż z tego wyboru jestem absolutnie zadowolony!
Lołek

Re: Wymiana uszczelek w oknach

Post autor: Lołek »

Natomiast jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia i jednocześnie dobrej jakości w zakresie wyboru stylowych oraz dobrze wykonanych okien to na pewno warto wziąć pod uwagę ofertę przygotowaną przez EkoPlast ale również szereg wskazówek jakie przygotowali na swojej stronie. Warto pamiętać i oczywiście zadbać o to jak wygląda serwis okien plastikowych i aluminiowych https://ekoplast-group.com/pl/serwis-ok ... ego-warto/ oraz dlaczego warto o to zadbać. Myślę, że argumenty są dość przekonujące. Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ