Wilgoć w domu

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Gracjana-62
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2020, 7:25

Wilgoć w domu

Post autor: Gracjana-62 »

Czy ktoś z was miał kiedykolwiek problem z wilgocią w domu? Jak sądzicie, jak najskuteczniej pozbyć się problemu? Według mnie nie ma lepszej metody niż profesjonalne osuszanie pomieszczeń. Oczywiście warto do takiego zadania wynająć ekipę fachowców, którzy zadbają o to, żeby wszystko zostało poprawnie i dokładnie wykonane. Korzystaliście kiedykolwiek z tego rodzaju usługi? Byliście zadowoleni z efektów?
boguś

Re: Wilgoć w domu

Post autor: boguś »

Wilgoć w domu to naprawdę poważny problem. Trzeba go zwalczyć raz na zawsze. Mnie interesowało osuszanie po zalaniu. Wiedziałem, że sam mogę tego nie wykonać odpowiednio więc zacząłem szukać w sieci jakiejś firmy, która ma na co dzień do czynienia z takimi tematami. Znalazłem w pobliżu tą https://www.drypol.pl/ i na ich usługi się zdecydowałem. Teraz wiem, że to była bardzo dobra decyzja. Jednak doświadczenie i odpowiedni sprzęt robią swoje.
dewiś03033

Re: Wilgoć w domu

Post autor: dewiś03033 »

Nas ze dwa lata temu zalali sąsiedzi z góry. Owszem zapłacili za odnowienie mieszkania, więc nie było problemu, ale jakiś czas po tym zauważyliśmy, że w pomieszczeniach pojawiła się wilgoć. Nie jakaś duża, ale jednak to przeszkadzało, bo był taki specyficzny zapach wszędzie. W rozmowie ze znajomymi okazało się, że korzystali z różnych metod osuszania mieszkania. Zerknijcie na stronę http://www.klub.kobiety.net.pl/moje/lin ... -,428.html . Tam przeczytacie sobie więcej na ten temat.
Włodek

Re: Wilgoć w domu

Post autor: Włodek »

Przed osuszaniem ścian, przydałoby się zlecić profesjonalnej firmie jak np. Eko Projekt - http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl wykonanie ekspertyzy budowlanej, która ustali czy jest jakiś problem techniczny, który sprawia, że w ścianach gromadzi się woda. Dzięki temu będzie możliwość usunięcia przyczyny zawilgocenia a nie tylko usuwaniu skutków problemu. Eksperci z firmy Eko Projekt nie tylko wskażą źródło wilgoci, ale także sposób w jaki ją usunąć, a także koszty jakie trzeba ponieś. Dzięki pomocy profesjonalistów zlikwidujecie wilgoć szybko i skutecznie.
Awatar użytkownika
CichoSza
Posty: 90
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:34

Re: Wilgoć w domu

Post autor: CichoSza »

Niestety wilgoć w domu to bardzo duży problem. Przede wszystkim może dojść do pojawienia się pleśni na ścianach, a to już jest niebezpieczne dla osób przebywających w pomieszczeniach. Jeśli zawiodą domowe sposoby osuszania ścian to warto pomyśleć o zleceniu osuszania profesjonalistom. W artykule https://fastkrakow.pl/najpopularniejsze ... nia-scian/ znajdziecie sporo informacji o nowoczesnych i bardzo skutecznych sposobach usuwania wilgoci z pomieszczeń.
ODPOWIEDZ