uzależnienie - alkohol

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
hoś

uzależnienie - alkohol

Post autor: hoś »

Potrzebuję znaleźć w Łodzi dobrą, skuteczną poradnię leczenia uzależnień. Terapia uzależnień od alkoholu mnie interesuje. Co prawda nie chodzi o mnie, ale o bardzo bliską mi osobę. Zależy mi na jak najszybszych terminach ale też na tym żeby to była sprawdzona poradnia. Polecicie coś?
Mirosława

Re: uzależnienie - alkohol

Post autor: Mirosława »

To nie są tak proste tematy. Uzależnienie potrafi zniszczyć życie nie tylko osobie będącej w nałogu, ale też wszystkim wokół niej. Właśnie dlatego warto w pierwszej kolejności skorzystać z pomocy ekspertów z https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ Dzięki temu będziecie mieli pewność, że zdecydowanie szybciej poradzicie sobie z danym problemem.
Awatar użytkownika
atenro
Posty: 634
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:32

Re: uzależnienie - alkohol

Post autor: atenro »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://wroblewskiterapia.pl/
tomcioś

Re: uzależnienie - alkohol

Post autor: tomcioś »

Moim zdaniem terapia to świetna sprawa, a fajne jest też to że obecnie mamy rożne inne dodatkowe opcje. Ważne by nie dopuścić do sytuacji, w której alkohol zrujnuje nam życie.. Na przykład mój znajomy przez to trafił do więzienia. Wiele rzeczy zrobił właśnie pod wpływem a później kancelaria adwokacka Wojas Pawlak pomagała mu z prawem.
Władek

Re: uzależnienie - alkohol

Post autor: Władek »

Dokładnie, terapia to jedna z wielu możliwości, aby leczyć alkoholizm. Warto sprawdzić wszystkie możliwe opcje zanim podejmie się ostateczną decyzję. Często pacjentom zaleca się również odbycie detoksu alkoholowego. Polega to na podaniu za pomocą kroplówki odpowiednich składników, aby przywrócić prawidłową gospodarkę wodno-elektrolitową. Mój kolega korzystał z odtruwania alkoholowego w Szczecinie i specjaliści wykonali zabieg w domu pacjenta.
uzależnienie32

Re: uzależnienie - alkohol

Post autor: uzależnienie32 »

Fototapety na wymiar to super sklep w którym jest dużo fajnych opcji do wykończenia wnętrz. Mam taki sposób żeby zwiększyć przestrzeń w twoim mieskaniu. fototapeta do sypialni tam znajdziej fototapety na wymiar które są idealnym wariantem aby zwiększyć szybko i w łatwy sposób przestrzeń. Zobaczcie też na inne bardzo ciekawe wzory, polecam.
Miśka

Re: uzależnienie - alkohol

Post autor: Miśka »

Jeśli zależy Ci na ośrodku konkretnie w Łodzi to polecam przeczytać jeszcze o zaszyciu alkoholowym na http://esperallodz.pl/esperal-wszywka-a ... -brzeziny/. Słyszałam, że wszywka jest naprawdę skuteczną metodą, dzięki której można szybciej wyjść z nałogu. W tym gabinecie można liczyć na naprawdę dyskretną atmosferę i co najważniejsze, wsparcie profesjonalistów. Jeśli masz jakieś wątpliwości to zawsze można umówić się na konsultację z lekarzem, który z pewnością rozwieje wszelkie wątpliwości.
Awatar użytkownika
Weneca
Posty: 56
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:59

Re: uzależnienie - alkohol

Post autor: Weneca »

Może skontaktuj się z personelem Ośrodka Terapii Mental Relax? Słyszałam, że panują tam bardzo dobre warunki, a sama placówka znajduje się w bardzo urokliwej okolicy. W końcu najważniejsze jest samopoczucie osób, które w niej przebywają. Myślę, że warto przejść tam terapię.
garguś

Re: uzależnienie - alkohol

Post autor: garguś »

W dzisiejszych czasach jest wiele form uzależnienia się. Dlatego też nie zawsze tak od razu rozpoznamy, że osoba nam bliska ma jakiś problem. I tak okazało się, że moja kuzynka uzależniła się od alkoholu. I tak szukałam jakieś pomocy dla niej i trafiłam na ośrodek Nefo. Jest to znany i ceniony ośrodek dlatego, że mają bardzo dobrze wykształcony personel ale także dzięki ich autorskiemu programowi stworzonego przez najlepszych specjalistów z dziedziny uzależnień.
Woś

Re: uzależnienie - alkohol

Post autor: Woś »

hoś pisze: ↑21 lut 2021, 8:32 Potrzebuję znaleźć w Łodzi dobrą, skuteczną poradnię leczenia uzależnień. Terapia uzależnieńod alkoholu mnie interesuje. Co prawda nie chodzi o mnie, ale o bardzo bliską mi osobę. Zależy mi na jak najszybszych terminach ale też na tym żeby to była sprawdzona poradnia. Polecicie coś?

Jeśli chcesz pomoc komuś wyjść z alkoholizmu to zabierz tą osobę do Warszawy do centrum Medyczny Detox, tam bardzo skutecznie zajmują się pomocą w wyjściu z uzależnień
Gołąb

Re: uzależnienie - alkohol

Post autor: Gołąb »

Jeśli samochód jest wyposażony w blokadę alkoholową- https://alkomaty.net.pl/blog/75_Jak-dzi ... alkoholowa, to kierowca przed uruchomieniem silnika musi dmuchnąć w ustnik urządzenia. Podobnie, jak w tradycyjnym badaniu alkomatem. Jeżeli będzie trzeźwy, może wyruszyć w trasę.
nosorożec

Re: uzależnienie - alkohol

Post autor: nosorożec »

A nie zostawialiście się czy nie warto pomyśleć o innej formie leczenia? Na przykład o zaszyciu alkoholowym w Kakowie. To obecnie bardzo popularna forma walki z alkoholizmem. Przed zabiegiem warto się skonsultować z lekarzem żeby stwierdził czy nie występują żadne przeciwskazania. Jeżeli jest zgoda medyka, to zabieg to już czysta formalność, trwa około 30 minut i jest bezbolesny. Dopiero po zabiegu warto wdrożyć psychoterapię.
ODPOWIEDZ