Tłumaczenia

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Kellys
Posty: 208
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:32

Tłumaczenia

Post autor: Kellys »

Firma Verbo http://www.verbo.com.pl proponuje kompleksową pomoc przy tłumaczeniach. Jeżeli będziecie chcieli przetłumaczyć różne dokumenty to warto zdecydować się na biura tłumaczeń. W takich miejscach poradzą sobie spokojnie z każdym tekstem
Awatar użytkownika
Mamona
Posty: 47
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:13

Re: Tłumaczenia

Post autor: Mamona »

Ja bym na pewno wybrała się do biura tłumaczeń po pomoc. W takich miejscach jak http://www.sct-tlumaczenia.pl można liczyć na kompleksową pomoc z zakresu tłumaczeń na różne języki. Pomagają tu w prostych, a także i w tych najbardziej wyspecjalizowanych tłumaczeniach.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Tłumaczenia

Post autor: Daria »

Moim zdaniem lepiej zrobić sobie jakiś profesjonalny kurs językowy i później samemu wykonywać sobie tłumaczenia. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online możecie zapoznać się z ofertą Szkoły Językowej ProfiLingua, która jak widać przeprowadza nawet takie kursy z języka duńskiego ;) Polecam ;)
Awatar użytkownika
ariana
Posty: 124
Rejestracja: 20 wrz 2019, 23:37

Re: Tłumaczenia

Post autor: ariana »

Owszem, można się przyuczać z danego języka. Tylko nie jesteś wstanie wszystkich obcych języków się nauczyć. A czasami potrzebne jest wykonanie różnych tłumaczeń. A więc wtedy pomoc takiego biura jak berligo na pewno jest bardzo przydatna. Oni bardzo sprawnie rozprawią się z daną treścią. Na pewno też będziecie zadowoleni z kosztów, które nie będą wysokie.

wakacje z nauką języka angielskiego
Awatar użytkownika
messa
Posty: 184
Rejestracja: 20 maja 2019, 18:11

Re: Tłumaczenia

Post autor: messa »

Jeśli tłumaczenia to naprawdę dobrze jest polegać na kimś, kto ma doświadczenie ale też odpowiednie umiejętności. Myślę, że biuro tłumaczeń takie jak https://supertlumacz.pl/ będzie najlepszym rozwiązaniem. To biuro z gwarancją jakości nawet. Z powodzeniem zajmują się tłumaczeniem przeróżnych dokumentów i to na wiele języków. Wycena takiej konkretnej usługi jest bezpłatna. Ważne i to bardzo jest też to, że są elastyczni, terminowi i bardzo rzetelni i dokładni w tym co robią. Można na nich polegać.
polina7

Re: Tłumaczenia

Post autor: polina7 »

Na tej stronie https://tlumaczenia.lodz.pl macie namiar na biuro tłumaczeń, które między innymi oferuje tłumaczenia ustne. Ich zakres usług jest naprawdę szeroki. Myślę, że warto stawiać przede wszystkim na profesjonalne rozwiązania. Tłumaczenia ustne są coraz częściej wykorzystywane i to nie tylko w relacjach biznesowych.
Awatar użytkownika
Karolinka
Posty: 18
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:19

Re: Tłumaczenia

Post autor: Karolinka »

W biznesie, czasem też i w prywatnych sprawach, mogą wam przydać się tłumaczenia dokumentów, czy to medycznych, samochodowych, informatycznych, prawnych itp. Takie firmy jak biuro tłumaczeń Sosnowiec pomagają w takich sprawach szybko i rzetelnie.
Łyk

Re: Tłumaczenia

Post autor: Łyk »

Potrzebujecie tłumaczeń? Jeżeli chodzi o tego typu usługi to warto zajrzeć sobie na stronkę : http://www.kolodziej-albion.com.pl/tlumaczenia/umowy W tym miejscu możecie liczyć na bardzo duży wybór tłumaczeń, w tym tłumaczenia techniczne, medyczne, specjalistyczne. Najlepiej decydować się na takie właśnie firmy
Awatar użytkownika
Keira
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2020, 15:15

Re: Tłumaczenia

Post autor: Keira »

Tłumaczenia pisemne zwykłe i specjalistyczne wykonuje Pani Danuta z tlumaczka-przysiegla.pl. W jej ofercie są tłumaczenia dokumentów z dziedzin takich jak prawo czy finanse. Szczególnie polecam nawiązać z nią długofalową współpracę. Pomaga wielu firmom, które obsługują cudzoziemców. Sami się przekonacie, że było warto:)
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 153
Rejestracja: 26 cze 2020, 11:52

Re: Tłumaczenia

Post autor: Zośka123 »

Polecam wam internetowe biuro tłumaczeń tłumaczenia z języka angielskiego online mają oni w ofercie tłumaczenia biznesowe, specjalistyczne, techniczne oraz przysięgłe. Na stronie znajdują się wszystkie informacje oraz kontakt. Szybko odpowiadają na wiadomości.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 531
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: Tłumaczenia

Post autor: mczay »

Niektórzy potrzebują tłumaczenia na piśmie, a niektórzy tłumaczeń ustnych, w czasie rzeczywistym. Jeśli zaliczasz się do osób, którym potrzebne są tłumaczenia ustne, skontaktuj się z https://www.translationstreet.pl/tlumaczenia-ustne/ - na pewno będzie w stanie Ci pomóc, gwarantuję!
ODPOWIEDZ