Terapia Łódź

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Damazy_61
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2021, 9:43

Terapia Łódź

Post autor: Damazy_61 »

Braliście kiedykolwiek udział w psychoterapii? Mnie szczególnie interesuje terapia DDA Łódź. Planuję zapisać się na takie spotkania, ale zżera mnie stres, bo nie mam pojęcia, czego mogę się spodziewać. Wiem, że terapia jest po to, by rozwiązać problem i tej myśli się trzymam. Podpowiecie mi, co robić, żeby się jej nie bać?
zośka

Re: Terapia Łódź

Post autor: zośka »

Moja siostra, która była uzależniona od leków przechodziła detoks i terapię w ośrodku Forest. Z tego co pamiętam to miała indywidualny tryb terapii ze względu na zaburzenia psychiczne ale pod koniec chciała sama mieć kilka sesji z pozostałymi. Świetny ośrodek, znakomici terapeuci którzy chętnie pomagają tym w potrzebie.
ważka

Re: Terapia Łódź

Post autor: ważka »

Terapia oczywiście bardzo ważna jest. Ale najważniejsze jest to by przekonać osobę uzależnioną, że ma z tym bardzo poważny problem. A dopiero następnym krokiem jest znalezienie dobrego ośrodka leczenia uzależnień. I tak jak sprawdzałam jaki ośrodek jest w naszej okolicy to trafiłam na ośrodek Mental Relax. Jest to ośrodek w którym to na spokojnie możemy walczyć ze swoim uzależnieniem, bo terapię dobierają do konkretnego pacjenta.
ODPOWIEDZ