Terapia dla par - warto?

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
bibiana_72
Posty: 4
Rejestracja: 23 mar 2020, 22:59

Terapia dla par - warto?

Post autor: bibiana_72 »

Witam. Czy ktoś z was chodził na terapię małżeńską? Pomogło wam to w odbudowaniu relacji? Możecie polecić mi sprawdzoną poradnię terapeutyczną w Łodzi.
Awatar użytkownika
Gryzelda-97
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2020, 10:42

Re: Terapia dla par - warto?

Post autor: Gryzelda-97 »

Mnie taka terapia bardzo pomogła. Przede wszystkim razem z mężem nauczyliśmy się słuchać siebie nawzajem. Wyciągnęliśmy z tego lekcję na całe życie i teraz jesteśmy szczęśliwi jak nigdy :) Polecam Ci bardzo https://poradniasalomon.com.pl/. Tamtejsi lekarze i terapeuci czynią cuda.
Awatar użytkownika
messa
Posty: 184
Rejestracja: 20 maja 2019, 18:11

Re: Terapia dla par - warto?

Post autor: messa »

Warto, jak najbardziej. Problemy mogą być różne od tych błahych po poważniejsze, których nie załatwi się w pięć minut. Nie ma idealnych związków, w każdym pojawiają się problemy. W moich chodziło powiem wprost o seks, a bardziej o to że go unikam. Ja po prostu bałam się wpadki, córeczka była mała, chciałam poczekać z drugim dzieckiem. Mimo tego, że mąż się zabezpieczał ja się bałam, że coś pójdzie nie tak. Po rozmowie z ginekologiem przekonał mnie to tabletek, belarę mi przepisał. Różnica jest bardzo duża, w sumie jest tak jak staraliśmy się o Zuzię. Nareszcie jest spontaniczność.
Awatar użytkownika
kasianowacka
Posty: 4
Rejestracja: 17 cze 2020, 9:00

Re: Terapia dla par - warto?

Post autor: kasianowacka »

na pewno warto! z własnego doświadczenia wiem, że ciężko czasem wytrzymać we dwójkę jak ma się różne charaktery :P byliśmy z mężem na terapii w ośrodku forest i było naprawdę super :D spotykaliśmy się z panią Kasią więc możesz o nią pytać
Awatar użytkownika
olik89899
Posty: 204
Rejestracja: 02 paź 2019, 16:00

Re: Terapia dla par - warto?

Post autor: olik89899 »

W życiu intymnym niestety mogą pojawić się problemy i nie zawsze jest kolorowo, dlatego powinniście zerknąć sobie na stronę http://cancrimo.pl/ na której znajdziecie sobie porady związane z poprawą życia seksualnego. Możecie skorzystać w razie problemów.
Awatar użytkownika
Beata86
Posty: 47
Rejestracja: 20 gru 2019, 23:16

Re: Terapia dla par - warto?

Post autor: Beata86 »

Na pewno warto. Tutaj może pomóc psycholog, w moim przypadku pani psycholog bardzo nam pomogła. Znaleźliśmy ją tutaj
https://www.centrumdobrejterapii.pl/kontakt/ dzięki niej po niedługim czasie udało nam się wyjść na prostą. Mogę z całego serca polecić ci Centrum Dobrej Terapii, potrafią pomóc każdemu.
Gęsiarz Ola

Re: Terapia dla par - warto?

Post autor: Gęsiarz Ola »

Na pewno warto. Sama korzystałam ze swoim partnerem. Przechodziliśmy przez trudny okres w zeszłym roku jak nagle oboje pracowaliśmy z domy. Duże się wtedy nauczyliśmy o sobie i przede wszystkim rozmawiać. Pomogła nam pani psycholog z https://wetalk.pl Sesje odbywały się online.
Awatar użytkownika
domek8
Posty: 155
Rejestracja: 25 maja 2019, 12:16

Re: Terapia dla par - warto?

Post autor: domek8 »

Czasami sporo tez zależy od tego jaką atmosferę macie w łóżku.. Dlatego warto sobie tez poczytać poszczególne porady na temat seksu :) Ja sporo ciekawych informacji znalazłam na https://sensimi.pl/blog . .
Grażyna11

Re: Terapia dla par - warto?

Post autor: Grażyna11 »

Najważniejsze to podejść do tego tematu w sposób odpowiedzialny. Wiadomo, że jeśli wybierzecie się na dobrą terapię, to będziecie w stanie zdecydowanie skuteczniej zadbać o Wasz związek. W https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ możecie liczyć na wsparcie najlepszych terapeutów, więc nie ma co czekać z podjęciem decyzji.
poliśa

Re: Terapia dla par - warto?

Post autor: poliśa »

No jeśli ma się problemy i chce się ich pozbyć, to oczywiście, że warto i nie ma co czekać. Sama korzystam z mężem z pomocy psychologa i jesteśmy zadowoleni ze zmian jakie u nas zaszły. Psycholog online https://www.przyjaznypsycholog.com/ na pewno będzie w stanie wam pomóc.
ODPOWIEDZ