Tanie książki

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Ziółkowski

Tanie książki

Post autor: Ziółkowski »

Kupujecie dla swoich dzieci tanie używane książki? Ja raczej decyduje się na nowe podręczniki szkolne i zawsze kupuje je w sklepie Nowej Ery. Szczerze mówiąc to nie znalazłam jeszcze książek, które dorównałyby im poziomem, bo te są super napisane i wizualnie przyjemnie się z nich uczy. Wiadomo jak czasem trudno jest się zabrać naszemu dziecku do nauki, a takie podręczniki na pewno jakoś to ułatwią
Awatar użytkownika
izakk
Posty: 76
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:02

Re: Tanie książki

Post autor: izakk »

Ziółkowski pisze: ↑22 paź 2021, 11:05 Kupujecie dla swoich dzieci tanie używane książki? Ja raczej decyduje się na nowe [ i zawsze kupuje je w sklepie Nowej Ery. Szczerze mówiąc to nie znalazłam jeszcze książek, które dorównałyby im poziomem, bo te są super napisane i wizualnie przyjemnie się z nich uczy. Wiadomo jak czasem trudno jest się zabrać naszemu dziecku do nauki, a takie podręczniki na pewno jakoś to ułatwią
Jeśli jest w dobrym stanie, to czemu nie kupić? Wiele osób kupuje takie książki. Księgarnie internetowe np. https://rewolucja.co.uk/9788366022379/d ... notre-dame mają duży wybór książek, i może w nich szukać interesujących ciebie pozycji.
ODPOWIEDZ