skuteczność terapii dla par

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Bernadeta_80
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2023, 9:00

skuteczność terapii dla par

Post autor: Bernadeta_80 »

Cześć wszystkim! Szukam skutecznej terapii dla par, ale chcę się też dowiedzieć, jakie wy macie doświadczenia w tym zakresie. Szukam terapii par w Łodzi, bo to tutaj mieszkam. Widziałam już kilka ofert, ale nie potrafię się zdecydować bez ewentualnych opinii. Może ktoś z was mógłby coś zdziałać tutaj? Nie ukrywam, że byłabym bardzo wdzięczna za wskazówki. Dziękuję!
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 89
Rejestracja: 10 sty 2019, 11:45

Re: skuteczność terapii dla par

Post autor: Tola »

Myślę, że rozmowa z psychologiem też może Ci bardzo dużo dać. Polecam Ci takie miejsce jak Poradnia psychologiczna, psychiatryczna Wrocław Empatio: https://psycholog-ms.pl/ . Sama korzystałam i byłam bardzo zadowolona.
greta

Re: skuteczność terapii dla par

Post autor: greta »

W życiu pełnym wyzwań, profesjonalne doradztwo psychologiczne może być kluczem do poprawy jakości życia. Taka opcja jak konsultacje psychologiczne warszawa są dostępne w wielu ośrodkach, jednak warto wybrać takie, które cieszą się zaufaniem i dobrymi opiniami. Takie gdzie każda osoba może liczyć na indywidualne podejście i skuteczną pomoc w przezwyciężaniu trudności życiowych.
ODPOWIEDZ