rozwód pomoc prawna Gdańsk

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
pikuś

rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: pikuś »

Hej. Jest mi bardzo ciężko o tym pisać, niestety nie mam innego wyjścia. Chciałabym poprosić was o to, abyście polecili mi dobrego mecenasa z Gdańska, którymi miałby doświadczenie w rozwodach. Znacie kogoś sprawdzonego? Niestety nie mam żadnych znajomości w Trójmieście, więc nie mam pojęcia do kogo powinnam się udać po pomoc.
Tomuś

Re: rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Tomuś »

Grunt, to się nie załamywać i nie poddawać. Rozwód to nie jest koniec świata, prawdę mówiąc to dopiero początek twojego nowego życia. Lepiej żyć samemu, niż tkwić w nieszczęśliwym związku, który tylko dostarczać Ci problemu. Wiem co mówię, ponieważ sama niedawno się rozwiodłam. I teraz jestem dużo szczęśliwszym człowiekiem.
Kryśka

Re: rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Kryśka »

Wiecie co, niestety nie znam nikogo z Gdańska, kogo mogłabym polecić, natomiast mogę powiedzieć tylko to, żebyś się nie poddawała, bo przed tobą całe życie. Wiadomo, że rozwód nie jest niczym przyjemnym, ale naprawdę jak już będzie po wszystkim, to odetchniesz z ulgą.
jodła

Re: rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: jodła »

Myślę, że warto skierować swoje kroki do kancelarii mecenasa Mindykowskiego. Przejrzyjcie sobie jego stronę http://www.mindykowski.pl/ ponieważ wiem, że ma wiele wygranych spraw na swoim koncie, a jego wiedza pozwala mu na swobodną obronę w sądzie. Na pewno nie będziecie żałować współpracy z nim.
ODPOWIEDZ