Remont kuchni

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Treśka

Remont kuchni

Post autor: Treśka »

Jeszcze w tym roku, przed świętami, zamierzamy skończyć remont naszej kuchni. Był już stolarz i wymierzył kuchnię, żeby zrobić meble na wymiar. Przeglądam różne strony w internecie, płytki ceramiczne do kuchni kupię na pewno w Cerdesign, bo mają świetne ceny. Znacie ten sklep?
Joaśka

Re: Remont kuchni

Post autor: Joaśka »

Jeśli chodzi o kuchnie to najlepiej zrobić kuchnie na wymiar. Poznań ma to szczęście, że ma fajne miejsce, gdzie robią świetne meble http://degosh.pl/meble-na-wymiar/ . Moim zdaniem nie ma nic lepszego niż meble na indywidualne zamówienie, bo można fajnie zagospodarować każdy cm pomieszczenia.
dąb

Re: Remont kuchni

Post autor: dąb »

Jak planujesz remont lub jesteś w trakcie a wykonuje go zewnętrzna firma to pamiętaj aby przed zapłatą wykonać audyt. Najlepiej będzie go zlecić tej firmie https://www.mpexpertbud.pl/ bo ma wieloletnie doświadczenie i zna się na rzeczy. Dzięki ich pracy masz pewność że remont został wykonany jak należy.

hd kamera
Stasią

Re: Remont kuchni

Post autor: Stasią »

a wracając do tematów mebli, to w moim domu większość mebli została zamówiona u stolarza który pracuje w jednym z lokali w tym obiekcie https://citymeble.com/gdansk/ , współpraca z tym człowiekiem to była sama przyjemność, mogę śmiało polecić każdej osobie
borówka

Re: Remont kuchni

Post autor: borówka »

Ja też ostatnio szukałam pomysłu na remont kuchni i trafiłam na tego bloga https://sonito.pl/ Znalazłam tam sporo ciekawych pomysłów remontowych i aranzacyjnych i chyba z nich skorzystam. Nie mam smykałki do urządzania wnętrz i wolę poszukać inspiracji w sieci niż działać na własną rękę.
ODPOWIEDZ