Psycholog dla dziecka

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
roksana
Posty: 89
Rejestracja: 04 sty 2019, 11:43

Psycholog dla dziecka

Post autor: roksana »

Potrzebuję namiarów na dobrego psychologa dziecięcego z Łodzi. Zastanawiam się nad wizytą w Centrum Futurum: http://centrum-futurum.pl/ . Może ktoś z Was miał okazję korzystać z usług tamtejszych specjalistów?
Awatar użytkownika
wieslawa
Posty: 59
Rejestracja: 01 cze 2019, 15:40

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: wieslawa »

Możesz też rzucić okiem na ofertę gabinetu Poznanie: https://poznanie-psychoterapia.pl/terap ... mlodziezy/ . Oni również oferują terapię dzieci i młodzieży. Najlepiej po prostu do nich przedzwoń i dopytaj o wszystkie szczegóły.
mikkę

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: mikkę »

Ja naatomiast szukam w Warszawie. Jesteśćie w stanie polecić kogoś sprawdzonego?
Awatar użytkownika
unlilka
Posty: 154
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:40

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: unlilka »

Zdecydowanie ośrodek , który niedawno powstał w przy centrum CBT w Warszawie - teraz jest możliwość korzystania z bezpłatnych porad w ramach NFZ i pomocą objęte są dzieci poniżej 7 r.ż. oraz dzieci i młodzież objęci obowiązkiem szkolnym oraz kształcący się w szkołach ponadpodstawowych a także ich rodziny lub opiekunowie prawni. Tutaj https://cbt.pl/bezplatne-porady-dla-dzi ... ntrum-cbt/ dostępne są dane kontaktowe
Kęcka

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Kęcka »

Bardzo dobrych psychologów znajdziesz na https://wetalk.pl Sesja jest online, więc też idealna dla dziecka, na pewno będzie odczuwało mniejszy stres i szybciej się otworzy. Sama korzystałam z tej strony z moją nastoletnią córką i na prawdę ułatwiło nam to życie, córka wyszła ze swoich problemów, teraz widzę, że jest szczęśliwa.
Bakłażan

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Bakłażan »

To bardzo ważna rzecz. W końcu Wasze dzieci są jednak jeszcze bardziej narażone na takie problemy, niż dorośli. Właśnie dlatego najlepszym wyborem okaże się tutaj na pewno Klinika PsychoMedic.pl. Właśnie dlatego zadzwoń pod 22 253 88 88 i umów się na termin. Nie musisz czekać w kolejce, dzięki czemu szybko otrzymasz pomoc.
ODPOWIEDZ