przesyłki paletowe

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
sakrana
Posty: 151
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

przesyłki paletowe

Post autor: sakrana »

Dobry i tani kurier poszukiwany do przesyłek na paletach. Kogo byście polecili? Zależy mi na sprawdzonych firmach kurierskich, gdyż chciałabym podjąć się dłuższej współpracy. Będę bardzo dużo takich towarów wysyłać, więc fajnie też jakby była możliwość oferowania jakichś zniżek
Awatar użytkownika
unlilka
Posty: 154
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:40

Re: przesyłki paletowe

Post autor: unlilka »

sakrana pisze: ↑20 maja 2021, 14:59 Dobry i tani kurier poszukiwany do przesyłek na paletach. Kogo byście polecili? Zależy mi na sprawdzonych firmach kurierskich, gdyż chciałabym podjąć się dłuższej współpracy. Będę bardzo dużo takich towarów wysyłać, więc fajnie też jakby była możliwość oferowania jakichś zniżek
Pytanie czy to duży gabaryt czy coś po prostu długiego. Bo może wystarczy dłużyca kurier i to nie jest droga przesyłka. Najlepiej ceny sprawdzić u brokera kurierskiego
tośka78

Re: przesyłki paletowe

Post autor: tośka78 »

Gdy chcę dostarczyć list, zazwyczaj używam usług pośrednika. Pakunki przekazuję poprzez witrynę https://www.kuriernet.pl/blog/2020/04/0 ... ja-paczka/ dlatego, że oferuje strasznie niskie ceny oraz jest intuicyjna w obsłudze. Oprócz tego, istnieje też wbudowany monitoring przesyłek, więc jest opcja ich namierzenia. Co uważacie o tym projekcie?
ODPOWIEDZ