problem z namiętnością w związku

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
gość

problem z namiętnością w związku

Post autor: gość »

Polecam sklep z bielizną erotyczną Let’s Duck. W jego ofercie znajdziesz seksowne majteczki, stringi i gustowne koszule noce. Zapoznaj się z ofertą sklepu i wybierz bieliznę najlepszą dla siebie. Taka bielizna pomoże Ci przywrócić namiętność w związku!
Awatar użytkownika
hunka
Posty: 69
Rejestracja: 02 wrz 2019, 8:22

Re: problem z namiętnością w związku

Post autor: hunka »

Taka bielizna z pewnością podniesie temperaturę w związku. Sama czasem ją zakładam i jak najbardziej mój facet jest wtedy zadowolony a ja czuję się sexy :) Ale tak naprawdę gdyby nie zabezpieczanie się tabletkami vines to nie mielibyśmy tylu wspólnych chwil które dodatkowo kończą się zawsz bezpiecznie.
Kryśtyna

Re: problem z namiętnością w związku

Post autor: Kryśtyna »

U mnie tez był problem ale to było na zasadzie stresu. Stosowaliśmy prezerwatywy i zdarzy lo sie raz ze pękła.. Zaczęlam sie obawiać ze kolejny taki wypadek moze sie skończyć niechciana ciążą, dlatego zaczęłam stosować antykoncepcje, od kiedy stosuje belarę to nie mam problemu ze stresem bo wiem ze jestem zabezpieczona i ze nie będzie żadnych niespodzianek, mam spontaniczny sex i to lubię :)
miśka

Re: problem z namiętnością w związku

Post autor: miśka »

Czasem powodem braku namiętności w związku mogą być również kompleksy dotyczące swojej wagi. Najlepiej w takiej sytuacji postawić na bieliznę wyszczuplającą, która jest w ofercie http://orirose.pl . Wybór jest naprawdę bardzo duży, a taka bielizna prezentuje się ekstra
ODPOWIEDZ