Prawo karne

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
mloda2
Posty: 360
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:52

Prawo karne

Post autor: mloda2 »

To jeden z najbardziej wymagających i trudnych obszarów jeśli chodzi o kwestie prawne, więc osoby podejmujące się tych tematów zdecydowanie powinny posiadać spore doświadczenie. Polecam zatem poznać prawo karne Białystok czyli https://kancelariaprobono.pl/prawo-karne-bialystok/ gdzie znajdziesz wiele cennych i wartościowych informacji, a także konkretną pomoc i wsparcie.
Awatar użytkownika
agrafka
Posty: 82
Rejestracja: 18 maja 2019, 11:35

Re: Prawo karne

Post autor: agrafka »

Prawo karne faktycznie jest bardzo obszernych tematem, który wymaga od nas dość sporego rozeznania. Zastanawiam się jak to jest w przypadku odszkodowanie za błąd medyczny, Bo znalazłam ten artykuł https://www.eventum.com.pl/oferta/odszk ... -lekarski/ dzięki któremu dowiedziałam się wiele bardzo przydatnych informacji. Także uważam, że warto czasami przeczytać taki artykuł
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 36
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:10

Re: Prawo karne

Post autor: anulka30 »

Ja ostatnio dużo czytałam na temat prawa na https://www.praca-biznes.pl/obsluga-prawna-zazwyczaj/ . Obsługa prawna tego typu jest bardzo ważna i warto o niej wiedzieć więcej niż normalnie, bo w każdym biznesie jest wiele kruczków, teorii, które ciężko nie raz nam zrozumieć.
55śśćć

Re: Prawo karne

Post autor: 55śśćć »

Sprawy karne to pewnie najcięższe sprawy prawne. Na pewno konieczna jest wtedy pomoc adwokata. Można co prawda wziąć takiego z urzędu, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Kancelaria adwokacka Wo0jas Pawlak z Gliwic doskonale sobie radzi z takimi sprawami, więc dobrze jest się do nich udać.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Prawo karne

Post autor: Daria »

A czy groziło Wam kiedyś tymczasowe aresztowanie? Z tego, co widziałam w artykule na stronie internetowej https://hej.rzeszow.pl/pl/651_materialy ... wanie.html, takie rozwiązanie stosuje się na przykład wtedy, kiedy istnieje obawa matactwa. Byliście kiedyś w takiej sytuacji?
ODPOWIEDZ