Posadzki Epox opinie

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
malena
Posty: 155
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

Posadzki Epox opinie

Post autor: malena »

Mój mąż robi generalny remont powierzchni magazynowej. Będzie wymieniał też podłogi i właśnie szukamy odpowiedniego wykonawcy. Chodzi o posadzkę z żywic syntetycznych. Muszą być wysokiej jakości. Zastanawiamy się nad firmą Epox - tu ich stronka http://www.epox.com.pl/, bo oni gwarantują dobrze wykonane prace. Co o tym sądzicie? Macie jakieś opinie o tej firmie?
Awatar użytkownika
iwonkaka
Posty: 46
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:53

Re: Posadzki Epox opinie

Post autor: iwonkaka »

Ze strony firmy Epox wynika, że wykonywali posadzki dla największych firm w Polsce. Opinie o nich też są dobre, więc myślę, że skoro istnieją na rynku już tak długo, to można im zaufać. Na pewno mają wysokiej jakości materiały, o czym sami zapewniają.
Awatar użytkownika
Lucja
Posty: 55
Rejestracja: 09 kwie 2019, 17:36

Re: Posadzki Epox opinie

Post autor: Lucja »

Miałam okazję współpracować z http://www.epox.com.pl/, gdy oni wykonywali remont w naszym markecie budowlanym. Moja opinia o jakości ich prac jest bardzo dobra. Wiadomo, że posadzki w magazynie budowlanym muszą być solidne, a oni takie właśnie zrobili. Korzystamy już z nich od ponad pół roku i jeszcze nic się nie zniszczyło.
Awatar użytkownika
Tereska
Posty: 33
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:41

Re: Posadzki Epox opinie

Post autor: Tereska »

Firmę Epox znam i polecam. Robili posadzkę z żywic syntetycznych w mojej rodzinnej firmie i jestem bardzo zadowolona z wykonanych prac. Widać, że podłoga jest trwała i nie zniszczy się szybko. Wybrałam akurat tę firmę, bo wiele osób ich chwali. Poczekaj jeszcze na inne opinie, ale myślę, że oni są dobrym wyborem jeśli chodzi o takie realizacje.
Awatar użytkownika
Elza
Posty: 32
Rejestracja: 15 kwie 2019, 10:39

Re: Posadzki Epox opinie

Post autor: Elza »

Ja też wybrałam firmę Epox ze względu na bardzo pozytywne opinie o nich. W naszym magazynie robili posadzkę epoksydową, która jest bardzo wytrzymała. Cena też nie była bardzo wysoka jak na taką specjalistyczną usługę. Ja ich polecam. Zresztą poczytaj sobie na forach budowlanych albo podpytaj u nich o ten typ posadzek. Są świetne i jestem pewna, że się nie zawiedziesz.
Awatar użytkownika
Miszel
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2019, 14:36

Re: Posadzki Epox opinie

Post autor: Miszel »

Moi szefowie też są zadowoleni ze współpracy z tą firmą. U nas wykonywali posadzki żywiczne w kilku budynkach i wszędzie czuć, że są one prawidłowo wykonane. Poza tym stosują nowoczesne metody, więc w mojej opinii warto im powierzyć prace. Epox znany jest w branży i wydaje mi się, że właśnie na takie znane firmy, z wiedzą i doświadczeniem, warto stawiać.
Awatar użytkownika
Caro
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2019, 20:12

Re: Posadzki Epox opinie

Post autor: Caro »

Ja też zgadam się z powyższymi opiniami. Firma Epox ma świetnie wyspecjalizowanych pracowników, którzy wiedzą, w jaki sposób robić posadzki, żeby było dobrze. Z własnego doświadczenia wiem, że ich podłogi w każdym magazynie czy sklepie sprawdzą się. My mieliśmy różnych wykonawców, ale dopiero realizacja firmy Epox spełniła nasze oczekiwania. Rzuć okiem na stronce na galerię - zobaczysz o czym mówię ;)
Awatar użytkownika
Fiszka
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2019, 16:59

Re: Posadzki Epox opinie

Post autor: Fiszka »

Myślę, że o tym, że Epox to dobra firma, świadczą opinie zadowolonych klientów. Firma specjalizuje się w posadzkach przemysłowych, a w ofercie mają różne usługi. Wykorzystują nowoczesny sprzęt i metody, co oznacza, że im zależy na rozwoju i klientach. W naszym przypadku sprawdzili się na medal. Doradzili, wykonali. Nie mamy się do czego przyczepić. I z czystym sercem mogę napisać, że polecam.
Awatar użytkownika
malena
Posty: 155
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

Re: Posadzki Epox opinie

Post autor: malena »

Dzięki za wszystkie opinie. Bardzo pomocne. Chciałam tylko podpytać jeszcze o gwarancję i wycenę. Czy Epox daje gwarancję? I ile trzeba im zapłacić za wycenę?
Awatar użytkownika
Rita
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2019, 16:47

Re: Posadzki Epox opinie

Post autor: Rita »

Malena - pewnie, że dają gwarancję :) My z firmą Epox współpracowaliśmy kilka lat temu, gdy robiliśmy remont generalny w naszych magazynach. Bardzo profesjonalnie podeszli do zadania i szybko zaproponowali odpowiednie metody działania. oczywiście brali odpowiedzialność za swoją pracę, ale u nas wszystko było wykonane na tip top i nie trzeba było się w tym temacie z nimi kontaktować.
Awatar użytkownika
Ditta
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2019, 5:13

Re: Posadzki Epox opinie

Post autor: Ditta »

Dla mnie Epox to prawdziwi profesjonaliści. W sklepie, w którym pracuję jest duża powierzchnia, więc i pracy przy posadzce było sporo. Ale oni szybko uwinęli się z pracami i wykonali je fachowo. Widać, że mają doświadczenie w tych sprawach. Jeśli nasze opinie Cię nie przekonują to popatrz na listę klientów na ich stronie.
Awatar użytkownika
AnnaWu
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2019, 8:52

Re: Posadzki Epox opinie

Post autor: AnnaWu »

Uważam, że na opinie klientów przede wszystkim wpływa jakość usług. A o Epox większość mówi pozytywnie. Wpływ na to mają nie tylko metody pracy, ale też pracownicy, a w tej firmie znają się na posadzkach, bo są wykwalifikowani w tym kierunku. A co do wyceny - to jest darmowa. Nie biorą żadnych opłat.
Awatar użytkownika
Karina43
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2019, 14:02

Re: Posadzki Epox opinie

Post autor: Karina43 »

Czytam tutaj wasze opinie o firmie Epox i widzę, że nikt jeszcze nie napisał o tym, że robią posadzki antyelektrostatyczne. U nas w magazynie z farbami i lakierami taką zrobili i wszyscy pracownicy są pod wrażeniem. Od razu się lepiej pracuje, gdy wiemy, że nie ma żadnego zagrożenia wybuchem.
Awatar użytkownika
Qwarq
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2019, 12:40

Re: Posadzki Epox opinie

Post autor: Qwarq »

To ważne o czym piszesz. Myślę, że na pozytywną opinię o Epox wpływa też fakt, że oni wykonują posadzki przemysłowe, ale do różnego rodzaju działalności, m.in. antyelektrostatyczne, betonowe, żywiczne, garażowe czy epoksydowe. Z ich usług może skorzystać praktycznie każda firma związana z przemysłem. To duży plus jak firma działa tak kompleksowo.
Awatar użytkownika
Ginny
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2020, 7:28

Re: Posadzki Epox opinie

Post autor: Ginny »

Mi ludzie z firmy Epox robili posadzki garażowe w moim warsztacie. Chodziło mi o to, żeby były wytrzymałe na uderzenia, ścieranie, nacisk. Wszystko to zrobili, a w dodatku cena nie zwaliła mnie z nóg. Dlatego moja opinia jest bardzo dobra i zdecydowanie ich polecam. Firma deklaruje jakość, solidność i wykwalifikowaną kadrę i tak właśnie jest.
Awatar użytkownika
ewka
Posty: 252
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:01

Re: Posadzki Epox opinie

Post autor: ewka »

Jeśli chcecie remontować biuro i zmieniać posadzki, to tutaj https://totalsec.pl jest namiar na firmę, która się może tym zająć. Total Sec od lat działa na rynku. Mają doświadczenie w tego typu realizacjach i przede wszystkim profesjonalnie podchodzą do tematu. Na ich stronie jest dokładnie opisane jakie prace wchodzą w skład realizacji fit out.
Ostatnio zmieniony 05 paź 2020, 14:31 przez ewka, łącznie zmieniany 1 raz.
jjustiić

Re: Posadzki Epox opinie

Post autor: jjustiić »

Ja mam posadzkę od kogoś innego, ale mogę powiedzieć, prawdę mówiąc, że już straciły swój blask. Dlatego zastanawiam się, co mogę zrobić, by znów wszystko było jak dawniej. Chyba zdecyduję się na coś takiego https://vawnik.com/polerowanie-betonu/ . Nie wiem, jakie będą koszty, ale na pewno warto spróbować. Bo w magazynie musi być ładnie i schludnie.
ODPOWIEDZ