Plecak młodzieżowy

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Miłoszewski

Plecak młodzieżowy

Post autor: Miłoszewski »

Stary plecak syna dokonał swojego żywota. A właściwie dokonuje. Pora na coś nowego ale fajnego. Takiego co spisze się do szkoły, jak już je otworzą, ale i do wypadów do znajomych. By mógł zabrac laptopa itp. Widziałem, że niektóre plecaki mają taki system do mocowania deskorolki, a że syn jeździ, to może by było cos takiego mieć. Tylko czy to praktyczne?
Mańka

Re: Plecak młodzieżowy

Post autor: Mańka »

Teraz jest jeszcze przed nowym sezonem szkolnym, wiec niedługo producenci zaczną pokazywać nowe modele. Z marek, to moim zdaniem warto spojrzeć na Coocazoo. Mają kilka linii, wiec można dobrać rozwiązanie do potrzeb i wielkości dziecka, do tego całkiem sporą gamę wzorów kolorystycznych. Każdemu coś innego się podoba, więc łatwiej u nich dopasować plecak do rozwiązania.
Aża

Re: Plecak młodzieżowy

Post autor: Aża »

Również czeka mnie zakup plecaka dla córki na nowy rok szkolny. Uważam, że podstawowym kryterium wyboru będzie możliwość jego regulacji tak by zachowana była dobra postawa. Inne kryteria wyboru ma moja córka :( Liczę jednak na kompromis i udany zakup.
JoAsiaŃ

Re: Plecak młodzieżowy

Post autor: JoAsiaŃ »

Aża pisze: ↑28 kwie 2021, 22:35 Również czeka mnie zakup plecaka dla córki na nowy rok szkolny. Uważam, że podstawowym kryterium wyboru będzie możliwość jego regulacji tak by zachowana była dobra postawa. Inne kryteria wyboru ma moja córka :( Liczę jednak na kompromis i udany zakup.
Zobaczcie właśnie modele od Coocazoo. Jakościowo naprawde fajny produkt i spory wybór kolorów i wzorów. Łatwiej będzie trafic w gust córki :)
Aża

Re: Plecak młodzieżowy

Post autor: Aża »

[quote=JoAsiaŃ post_id=26627 time=1619815424 user_id=1]
Zobaczcie właśnie modele od Coocazoo. Jakościowo naprawde fajny produkt i spory wybór kolorów i wzorów. Łatwiej będzie trafic w gust córki :)
Dziękuję za podpowiedź. Spojrzałam w sieci i muszę przyznać, że Coocazoo ma całkiem szeroki wachlarz wzornictwa może uda się coś wybrać - już nawet córce podesłałam stronkę z ofertą :)
Miłoszewska

Re: Plecak młodzieżowy

Post autor: Miłoszewska »

Aża i co córka wybrała za model? Bo wiesz, linia kolorystyczna to kwestia i tak gustu, ale sama bryła jest dość istotna, przy wyborze :) A patrzac na ich ofertę to mają kilka różnych brył, w różnej cenie, więc muszą się dość znacznie miedzy sobą róznić. Na pewno wielkością.
Aża

Re: Plecak młodzieżowy

Post autor: Aża »

Miłoszewska pisze: ↑17 maja 2021, 22:43 Aża i co córka wybrała za model? Bo wiesz, linia kolorystyczna to kwestia i tak gustu, ale sama bryła jest dość istotna, przy wyborze :) A patrzac na ich ofertę to mają kilka różnych brył, w różnej cenie, więc muszą się dość znacznie miedzy sobą róznić. Na pewno wielkością.
Tak, bardzo szybko z córką doszłyśmy do kompromisu. Jak tylko zobaczyła kolekcję Coocazoo WWF to wiedziałam, że przystanie na mą propozycję. Wybór padł na ten:

Obrazek
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 531
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: Plecak młodzieżowy

Post autor: mczay »

A myślicie, że plecak szkolny coocazoo będzie odpowiednim wyborem? Bardzo długo szukam czegoś odpowiedniego i jeszcze mi się nie udało, dlatego mam nadzieję, że będziecie w stanie mi coś doradzić. Gdybyście byli zainteresowani, to mnóstwo jest interesujących ofert online.
Miłoszewski

Re: Plecak młodzieżowy

Post autor: Miłoszewski »

mczay pisze: ↑13 cze 2021, 22:17 A myślicie, że plecak szkolny coocazoo będzie odpowiednim wyborem? Bardzo długo szukam czegoś odpowiedniego i jeszcze mi się nie udało, dlatego mam nadzieję, że będziecie w stanie mi coś doradzić. Gdybyście byli zainteresowani, to mnóstwo jest interesujących ofert online.
Też szukaliśmy i właśnie wybraliśmy dla syna model Coocazoo. Moim zdaniem genialnie wykonane. Mocne i jakościowo super. No i syn zadowolony z modelu. A to najważniejsze, bo przecież to on będzie ten plecak nosił :)
ODPOWIEDZ