paczki online

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
unlilka
Posty: 154
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:40

paczki online

Post autor: unlilka »

Co myślicie o opcji nadawania paczki online, czy to jest bezpieczna metoda? I jak wychodzi cenowo?
Awatar użytkownika
plenj
Posty: 150
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:00

Re: paczki online

Post autor: plenj »

Jest zdecydowanie bezpieczna, nigdy nie słyszałam by się coś złego stało. I oczywiście jest bardzo wygodna, dlatego brokerzy kurierscy tak zyskali ostatnimi czasy na popularności. Z tego co się orientuję to aktualnie dobrze wypada cennik paczek kuriera UPS , jednak lepiej sobie jeszcze to sprawdź i porównaj przed nadaniem ;)
Awatar użytkownika
sakrana
Posty: 151
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

Re: paczki online

Post autor: sakrana »

Z tego co mi znajomi mówili to nie ma się czego obawiać i nadając online oszczędzisz nie tylko czas, ale też pieniądze. Ja muszę to wypróbować, bo mam parę rzeczy do wysłania, muszę się też dowiedzieć jak jak zapakować przesyłkę dla DHL żeby nie było wtopy :)
Awatar użytkownika
widoczna
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:06

Re: paczki online

Post autor: widoczna »

Ja przede wszystkim teraz korzystam przy wysyłaniu paczek z usług brokerów kurierskich i jestem przekonana, że jest to najlepszy wybór. Jeszcze niedawno czytałam również wpis https://www.sendit.pl/blog/dlaczego-war ... rierskiego o tym czy faktycznie warto korzystać z takich usług i czym w ogóle jest broker kurierski.
Awatar użytkownika
bec09
Posty: 50
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:22

Re: paczki online

Post autor: bec09 »

Bardzo często zamawiam paczki online i ogólnie interesuje się transportem i logistyką. Teraz z pomocą różnych źródeł sprawdzam sobie, jak wygląda fracht morski i ile może on wynieść, jeśli chodzi o sumę. Taka wiedza w moim zawodzie na pewno będzie przydatna. Świetne informacje i ofertę znajdziecie też tu https://pfc24.pl/fracht-morski/
Awatar użytkownika
madzik
Posty: 12
Rejestracja: 15 sie 2020, 20:51

Re: paczki online

Post autor: madzik »

Teraz dużo jest firm na rynku, gdzie szybko i niedrogo można nadać paczkę online.
Malina13

Re: paczki online

Post autor: Malina13 »

W dzisiejszych czasach, większość osób nadaje paczki online zamiast chodzić do punktu. Nic w tym dziwnego, bo tak jest po prostu szybciej i wygodniej. Jeśli natomiast zastanawiasz się, czym się kierować przy wyborze przewoźnika, to w tym artykule znajdziesz odpowiedź http://sbart.pl/czym-kierowac-sie-przy-wyborze-kuriera
resda

Re: paczki online

Post autor: resda »

jak wysyłasz paczki online to wiadomo że musisz je czymś zabezpieczac i świetnie nadaja się do tego ekologiczne wypełniacze chociaż folia bąbelkowa też jest popularna
Awatar użytkownika
aplikacja
Posty: 80
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:16

Re: paczki online

Post autor: aplikacja »

To prawda, dla mnie to właśnie folia bąbelkowa jest w takiej sytuacji niezastąpiona a można ją zamówić między innymi w sklepie Pakolandia, w którym są dostępne przeróżne opakowania na przykład do przeprowadzek ale mają też folie typu stretch
ODPOWIEDZ