Opinie - proizol.pl

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Albert81
Posty: 6
Rejestracja: 02 sty 2020, 4:45

Opinie - proizol.pl

Post autor: Albert81 »

Witajcie. Mieszkam w dość starym budynku i na ścianach w łazience mam cieknące pęknięcia, które muszę szybko załatać. Próbowałem robić to sam, ale nic z tego. Znacie jakieś firmy, które zrobią mi to raz, a porządnie? Znalazłem w sieci stronę proizol.pl - polecacie?
Awatar użytkownika
Ananiasz_61
Posty: 6
Rejestracja: 24 lis 2019, 7:51

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: Ananiasz_61 »

Korzystałem z usług Proizol w zeszłym roku, uszczelniali mi dylatacje w ścianie zewnętrznej. Nie mogę nic im zarzucić, zrobili wszystko bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
Derwit
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2019, 2:31

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: Derwit »

U nas w bloku pół roku temu na ścianie pokazało się pęknięcie od sufitu aż po podłogę, bardzo widoczne. Fachowcy z Proizol załatali, uszczelnili i wszystko do dziś jest OK.
Awatar użytkownika
Efraim_97
Posty: 2
Rejestracja: 25 sty 2020, 16:32

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: Efraim_97 »

Mi też uszczelniali rysy w ścianie. Wypełniali ciśnieniowo żywicą i wszystko do dziś trzyma się bez zarzutu.
Awatar użytkownika
agnieszka
Posty: 10
Rejestracja: 15 mar 2020, 8:27

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: agnieszka »

U nas w domu Proizol łatał szczeliny po awarii w łazience, wszystko fachowo i szybko.

loga znanych marek gra
Awatar użytkownika
bolelut81
Posty: 4
Rejestracja: 24 mar 2020, 12:51

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: bolelut81 »

Ja też mogę polecić, specjaliści w proizol znają się na tych sprawach.
Awatar użytkownika
Celestyna65
Posty: 3
Rejestracja: 21 mar 2020, 6:21

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: Celestyna65 »

W moim domu fachowcy z Proizol robili hydroizolację spodu płyt fundamentowych. Wszystko w porządku i szybko.
Awatar użytkownika
arnold87
Posty: 8
Rejestracja: 06 sty 2020, 15:38

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: arnold87 »

Mi w nowym domu zaczęło cieknąć ze ściany zanim jeszcze się wprowadziłem :/ Skorzystałem z usług Proizol i nie żałuję, wszystko zrobili bardzo profesjonalnie i szybko.
Awatar użytkownika
dominik_61
Posty: 2
Rejestracja: 02 mar 2020, 11:46

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: dominik_61 »

Znam ten problem. Przez ostatnie kilka miesięcy męczyłem się z wielką rysą na ścianie. Kupowałem masę do pęknięć, rysa wracała znowu. Dwa miesiące temu poddałem się i oddałem to fachowcom z Proizol. Do dziś ściana jest gładka.
Awatar użytkownika
Ernest1966
Posty: 2
Rejestracja: 23 mar 2020, 11:00

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: Ernest1966 »

My mieliśmy problem akurat nie z pęknięciami, ale z puchnięciem tynku. Naprawiali nam to właśnie ludzie z proizol. Byłem bardzo zadowolony z usługi, nic już nie puchnie.
Awatar użytkownika
Dyzma1977
Posty: 3
Rejestracja: 10 mar 2020, 1:11

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: Dyzma1977 »

Jeśli chodzi o hydroizolację i uszczelnienia, to Proizol nie ma sobie równych w tej okolicy. Polecam.
Awatar użytkownika
gwalbert
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2019, 9:45

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: gwalbert »

Miałem problem z nieszczelnym szambem i ekspresowo to naprawili, więc mogę polecić.
Awatar użytkownika
Eleonora-64
Posty: 3
Rejestracja: 28 gru 2019, 12:15

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: Eleonora-64 »

Solidna firma, widać, że wiedzą co robią. Polecam.
Awatar użytkownika
hipolit82
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2020, 2:25

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: hipolit82 »

Ja też mogę polecić Proizol, u nas w bloku naprawiają zawsze wycieki i awarie w łazienkach.
Awatar użytkownika
Deresa_71
Posty: 4
Rejestracja: 21 mar 2020, 4:26

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: Deresa_71 »

Mnie sąsiedzi z góry zalewają REGULARNIE, więc mam z Proizol spore doświadczenie i mogę zdecydowanie polecić.
Awatar użytkownika
Iwan1963
Posty: 2
Rejestracja: 25 gru 2019, 11:18

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: Iwan1963 »

Coś o tym wiem :) U nas podobny problem, wiecznie zalany sufit i ściana w łazience. Fachowcy z Proizol ratują nas za każdym razem.
Awatar użytkownika
juri84
Posty: 3
Rejestracja: 19 lis 2019, 8:19

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: juri84 »

Mieszkanie w bloku to prawdziwe utrapienie :) Mi z kolei Proizol naprawiali balkon po zalaniu z góry i mogę polecić.
Awatar użytkownika
Ezechiel1985
Posty: 2
Rejestracja: 20 paź 2019, 0:57

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: Ezechiel1985 »

Zawsze szybka, skuteczna usługa, polecam Proizol.
Awatar użytkownika
Ładysława_83
Posty: 2
Rejestracja: 07 gru 2019, 8:22

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: Ładysława_83 »

U nas administracja ma chyba umowę z Proizol i kiedy coś się dzieje i zalewa pół bloku, przyjeżdżają i naprawiają to w jeden dzień. A fachowcy mili i uprzejmi ;)
Awatar użytkownika
gaja-78
Posty: 4
Rejestracja: 29 paź 2019, 13:44

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: gaja-78 »

Niedawno też miałem podobny problem i panowie z Proizol pomogli i zatrzymali mi powódź w łazience ;)
Awatar użytkownika
oktawiusz1976
Posty: 2
Rejestracja: 18 mar 2020, 23:09

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: oktawiusz1976 »

Do naprawy przecieków w tym mieście nie ma lepszych. Polecam Proizol.
Awatar użytkownika
Dyter_88
Posty: 3
Rejestracja: 13 kwie 2020, 8:19

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: Dyter_88 »

Jeśli chodzi o uszczelnianie i naprawę przecieków, to proizol.pl jest naprawdę godny polecenia, nigdy mnie nie zawiedli.
Awatar użytkownika
Ezechiel87
Posty: 3
Rejestracja: 18 gru 2019, 1:43

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: Ezechiel87 »

Mieliśmy sporą awarię w łazience w zeszłym miesiącu i trzeba to było załatać i naprawić przeciek. Fachowcy z Proizol świetnie poradzili sobie z tym zadaniem, mogę wam polecić tę firmę. Na awaryjne sytuacje najlepsi.
Awatar użytkownika
hektor71
Posty: 3
Rejestracja: 17 kwie 2020, 3:42

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: hektor71 »

Od kolegi usłyszałem, że Proizol zajmuje się hydroizolacją spodu płyt fundamentowych i ścian fundamentowych, więc dla mnie to był strzał w dziesiątkę. To absolutnie niezbędne w przypadku nowych budynków. Usługa ma dość wysoką cenę, ale poradzili sobie bezbłędnie i mam pewność, że wszystko jest zrobione naprawdę na lata.

tynki maszynowe gipsowe czy cementowo wapienne opinie
Awatar użytkownika
melchior
Posty: 2
Rejestracja: 05 sty 2020, 5:56

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: melchior »

Nam ni stąd, ni zowąd zaczęło cieknąć z sufitu w łazience, więc zadzwoniliśmy szybko do Proizol, żeby nie zalać sąsiadów. Przyjechali szybko, profesjonalnie załatali przeciek i teraz wszystko gra. Bez nich mielibyśmy spory problem.
Awatar użytkownika
Godfryg
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2020, 2:37

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: Godfryg »

Ja z kolei miałem problem z puchnącymi tynkami, nijak nie mogłem się dopatrzeć przyczyny. Znaleźli źródło problemu i błyskawicznie sobie z nim poradzili. Są niezawodni.
Awatar użytkownika
Kasper1995
Posty: 2
Rejestracja: 25 sty 2020, 15:45

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: Kasper1995 »

Wiem coś o puchnących tynkach i odpadającej farbie, niestety :) Przyczyną były przecieki w ścianie, całe szczęście fachowcy z Proizol bardzo szybko odkryli, co się dzieje i naprawili problem.
Awatar użytkownika
Makryn61
Posty: 13
Rejestracja: 16 cze 2019, 19:25

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: Makryn61 »

Zajmują się też naprawą i uszczelnieniem dylatacji i naprawdę znają się na rzeczy. Bardzo polecam, jeśli akurat potrzebujecie związanej z tym usługi.
Awatar użytkownika
Jonatan_94
Posty: 2
Rejestracja: 15 lis 2019, 2:21

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: Jonatan_94 »

Cieknący strop spędzał mi sen z powiek, kiedy budowaliśmy dom. Na szczęście majster z budowy polecił mi proizol.pl. Wszystko naprawili, uszczelnili i już nic nie cieknie. Są naprawdę skuteczni i terminowi.
Awatar użytkownika
Kochan-92
Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2020, 14:34

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: Kochan-92 »

My też mieliśmy problem z cieknącym stropem i cieknącymi rysami w ścianie. Nie mogliśmy dojść do tego, jak to naprawić, więc zdecydowaliśmy się na kontakt z proizol.pl. Zdecydowanie było warto. W parę godzin naprawili przeciek i po dziś dzień wszystko jest w porządku.

skręt z marihuaną
Awatar użytkownika
iwon84
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2019, 12:53

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: iwon84 »

U nas w bloku ludzie z Proizol przyjeżdżają zawsze, kiedy ktoś ma awarię w łazience. Potwierdzam, są naprawdę doświadczeni w temacie i zawsze wiedzą, jak szybko zatrzymać awarię.
Awatar użytkownika
Hieronim85
Posty: 3
Rejestracja: 16 lut 2020, 18:38

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: Hieronim85 »

Na mokre ściany w łazience polecam od razu kontakt z Proizol. Kiedy coś cieknie po ścianie, najpewniej problem jest poważny i trzeba działać szybko. A oni naprawdę sprawnie usuwają przyczynę awarii.
Awatar użytkownika
Gardomir
Posty: 2
Rejestracja: 23 gru 2019, 8:31

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: Gardomir »

W łataniu mokrych, cieknących szczelin Proizol nie mają sobie równych. To lata doświadczenia sprawiają, że zawsze są w stanie poradzić sobie z problemem.
Awatar użytkownika
Duszan_84
Posty: 4
Rejestracja: 13 lut 2020, 21:58

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: Duszan_84 »

U nas na osiedlu zajmują się kompleksowo naprawami i uszczelnieniami przecieków we wszystkich budynkach. Kiedy tylko coś się wydarzy, przyjeżdżają i błyskawicznie rozwiązują problem.
Awatar użytkownika
Benedykta
Posty: 2
Rejestracja: 01 mar 2020, 14:04

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: Benedykta »

Jeśli macie jakieś cieknące pęknięcie na ścianie, to najlepiej zgłosić się szybko do proizol.pl. Szybko i dobrze naprawią wam usterkę.
Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 2
Rejestracja: 26 kwie 2020, 23:29

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: Dawid »

Mają ogromne doświadczenie w temacie i poradzą sobie z każdym przeciekiem, który trzeba uszczelnić.
Awatar użytkownika
Beatrycze_78
Posty: 3
Rejestracja: 05 maja 2020, 10:50

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: Beatrycze_78 »

My korzystaliśmy z usługi uszczelniania szamba od Proizol, bo mieliśmy z tym spory problem. Wiem, że specjalizują się w uszczelnianiu zbiorników betonowych, szamb, osadników, basenów i studzienek kanalizacyjnych. Warto skorzystać, znają się na tej robocie.
Awatar użytkownika
Anatol99
Posty: 3
Rejestracja: 30 lis 2019, 18:32

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: Anatol99 »

U mnie przeprowadzili kompleksowe uszczelnianie basenu. Basen był stary i potrzebował renowacji, więc kontakt z Proizol to był najlepszy wybór.
Awatar użytkownika
Agaton_67
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2020, 7:45

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: Agaton_67 »

A wiedzieliście, że zajmują się też hydroizolacją balkonów i tarasów zielonych? Robili coś takiego u nas w firmie i szef bardzo ich sobie chwalił. Szybka, sprawna roota w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
beniamina
Posty: 5
Rejestracja: 08 lut 2020, 10:26

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: beniamina »

Zajmowali się u nas balkonem, kiedy zalaliśmy sąsiadkę z dołu. Mogę polecić.
Awatar użytkownika
Alojza-96
Posty: 3
Rejestracja: 07 sty 2020, 12:09

Re: Opinie - proizol.pl

Post autor: Alojza-96 »

Ja miałam problem z cieknącym pęknięciem w ścianie w kuchni. Naprawili mi to raz, a konkretnie. Nic już nie cieknie, nie kapie, jest idealnie sucho. Polecam Proizol.
ODPOWIEDZ