nadanie palety kurierem

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
plenj
Posty: 150
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:00

nadanie palety kurierem

Post autor: plenj »

Witam serdecznie. Mam takie pytanko do was, czy może orientujecie się jak wygląda nadanie palety kurierem? Zależy mi na sprawdzonej firmie, z którą mogłabym podjąć się dłuższej współpracy, zatem dobrze jakby ceny były atrakcyjne. Z góry dzięki bardzo za pomoc!
Awatar użytkownika
unlilka
Posty: 154
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:40

Re: nadanie palety kurierem

Post autor: unlilka »

plenj pisze: ↑11 cze 2021, 22:36 Witam serdecznie. Mam takie pytanko do was, czy może orientujecie się jak wygląda nadanie palety kurierem? Zależy mi na sprawdzonej firmie, z którą mogłabym podjąć się dłuższej współpracy, zatem dobrze jakby ceny były atrakcyjne. Z góry dzięki bardzo za pomoc!
ja akurat nigdy takich większy rzeczy nie wysyłałam kurierem, ale wiem że się da. Na przykład kurier pallex ma w swojej ofercie przesyłki paletowe i właśnie nimi dostarcza się towary większe i cięższe. Wycenić sobie przesyłkę możesz na stronie brokera kurierskiego
Awatar użytkownika
sakrana
Posty: 151
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

Re: nadanie palety kurierem

Post autor: sakrana »

plenj pisze: ↑11 cze 2021, 22:36 Witam serdecznie. Mam takie pytanko do was, czy może orientujecie się jak wygląda nadanie palety kurierem? Zależy mi na sprawdzonej firmie, z którą mogłabym podjąć się dłuższej współpracy, zatem dobrze jakby ceny były atrakcyjne. Z góry dzięki bardzo za pomoc!
Mnie natomiast interesuje paleta do Hiszpanii - czy ktoś ma namiar na dobrą firmę transportową/kuriera? Nie ukrywam że zależy mi na niskich cenach
Awatar użytkownika
ewka
Posty: 252
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:01

Re: nadanie palety kurierem

Post autor: ewka »

Warto sobie ułatwić pracę przy transporcie i pakowaniu palet i zakupić wózek paletowy elektryczny . Pomyślcie o tym koniecznie. Takie rozwiązanie naprawdę się sprawdza. Wydatek jest niewielki, a korzyści naprawdę sporo. Ręczny transport palet jest niebezpieczny i przede wszystkim bardzo długo trwa. Trzeba stawiać na funkcjonalne i bezpieczne rozwiązania.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 531
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: nadanie palety kurierem

Post autor: mczay »

To jest możliwe jeśli skorzystasz z usług firmy allekurier. Ostatnio natknęłam się na nią, szukając najkorzystniejszej oferty kurierskiej dla siebie. Ta firma daje możliwości, a nawet pozwala na wysłanie paczki paczkomatem. Na stronie: https://allekurier.pl/poradnik/jak-nada ... aczkomacie jest instrukcja na ten temat.
uniśka

Re: nadanie palety kurierem

Post autor: uniśka »

Rzeczywiście nadawanie przesyłek paczkomatem jest wygodne. Zauważyłam że coraz więcej osób oraz firm korzysta z tej możliwości. Przesyłki szybko docierają na miejsce i można je odebrać o dowolnej porze. Jedno co będziecie potrzebować, aby taką przesyłkę nadać to etykieta samoprzylepna. Na niej drukuje się numer dla kuriera - potrzebny by przesyłka poszła dalej. Można kupić takie etykiety od razu w rolce wiele sztuk. Dodam tylko, by patrzeć na jakość tych etykiet, nie polecam kupować podróbek
ODPOWIEDZ