kurier

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
sakrana
Posty: 151
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

kurier

Post autor: sakrana »

Którego kuriera polecacie do przesyłek wielkogabarytowych? Chodzi zarówno o wagę, jak i wymiary. Z tego co wiem klasyczną przesyłką nie da się nadać wielkogabarytowego towaru, zatem to będzie musiał być specjalistyczny kurier. Proszę bardzo o sugestie, którego kuriera wybrać
Awatar użytkownika
unlilka
Posty: 154
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:40

Re: kurier

Post autor: unlilka »

sakrana pisze: ↑20 maja 2021, 14:48 Którego kuriera polecacie do przesyłek wielkogabarytowych? Chodzi zarówno o wagę, jak i wymiary. Z tego co wiem klasyczną przesyłką nie da się nadać wielkogabarytowego towaru, zatem to będzie musiał być specjalistyczny kurier. Proszę bardzo o sugestie, którego kuriera wybrać
Jesli chodzi o palety międzynarodowe to najlepiej sprawdzi się kurier, który ma w tym spore doświadczenie i posiada pozytywne rekomendacje. Poszukaj o pośredników kurierskich, oni oferują dostęp do takich firm
Awatar użytkownika
plenj
Posty: 150
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:00

Re: kurier

Post autor: plenj »

sakrana pisze: ↑20 maja 2021, 14:48 Którego kuriera polecacie do przesyłek wielkogabarytowych? Chodzi zarówno o wagę, jak i wymiary. Z tego co wiem klasyczną przesyłką nie da się nadać wielkogabarytowego towaru, zatem to będzie musiał być specjalistyczny kurier. Proszę bardzo o sugestie, którego kuriera wybrać
Jeśli zastanawiasz się jak wysłać kurierem to warto sięgnąć po poradniki, w których opisane jest całe zagadnienie. Dzięki nim z pewnością łatwiej będzie ci wybrać odpowiednią firmę kurierską
ODPOWIEDZ