kurier

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
plenj
Posty: 150
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:00

kurier

Post autor: plenj »

Wiadomo z kurierami różnie bywa, jednak ja szukam takiego solidnego i sprawdzonego który zawsze dostarcza przesyłki na czas i nie jest drogi. Ktoś coś?
Awatar użytkownika
unlilka
Posty: 154
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:40

Re: kurier

Post autor: unlilka »

Osobiście jestem zwolenniczką nadawanie przesyłek przez internet bo jest to dużo szybsza metoda. Możesz sobie na przykład sprawdzić jak wysłać paczkę kurierem UPS - jest to bardzo dobry i szybki kurier
Awatar użytkownika
sakrana
Posty: 151
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

Re: kurier

Post autor: sakrana »

Okazyjnie wychodzi cennik paczkomaty inpost i jeśli nie przeszkadza Ci nadawanie w punkcie to wypróbuj właśnie ten sposób. Moim zdaniem bardzo wygodny, bo nie jesteś ograniczona godziną, o każdej porze można nadać przesyłkę w paczkomacie
Awatar użytkownika
malena
Posty: 155
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

Re: kurier

Post autor: malena »

Ja nie przywiązuję się do firm kurierskich. Korzystam z tej, która ma akurat najlepszą cenę. Jeśli też chcesz nadawać przesyłki tanio, to korzystaj z usług pośrednika. Na stronie brokera jest zawsze możliwość porównania ofert różnych firm kurierskich. Od siebie mogę zaproponować Ci tego brokera https://www.kurjerzy.pl/ . Chyba największy w Polsce jeśli chodzi o usługi online.
ołka

Re: kurier

Post autor: ołka »

Moim zdaniem najlepiej będzie jak sobie zobaczysz jak wysłać paczkę kurierem dpd , gdyż jest to jeden z najlepszych kurierów, jeśli nie najlepszy. Znany i lubiany, szybko dostarcza przesyłki i niedrogo
łomka

Re: kurier

Post autor: łomka »

Musze powiedzieć że mi sie bardzo podoba cennik kuriera dhl , zdecydowanie jest konkurencyjny biorąc pod uwagę inne firmy kurierskie, zatem warto sprawdzić sobie właśnie tę propozycję
Awatar użytkownika
widoczna
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:06

Re: kurier

Post autor: widoczna »

Muszę przyznać, że jak najbardziej sprawne korzystanie z usług kurierskich jest niezwykle ważne. Ja także bardzo chętnie korzystam z możliwości odbioru paczki w paczkomacie. Tym bardziej, że jak czytałem na stronie https://www.sendit.pl/blog/chron-sie-pr ... nia-ekranu to faktycznie można tam odbierać już paczki bezdotykowo.
ODPOWIEDZ