Komu zlecić korektę językową tekstów?

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Ada71
Posty: 62
Rejestracja: 10 lip 2019, 5:50

Komu zlecić korektę językową tekstów?

Post autor: Ada71 »

Witam! Nie tak dawno napisałam pracę magisterską, ale niestety wiem, że jest pełna błędów stylistycznych czy interpunkcyjnych. Chcę oddać pracę do profesjonalnej korekty. Znacie może osoby lub firmy, które szybko i rzetelnie zrobią korektę językową?
Awatar użytkownika
Ewelina75
Posty: 30
Rejestracja: 02 sie 2019, 20:17

Re: Komu zlecić korektę językową tekstów?

Post autor: Ewelina75 »

A sprawdzałaś ofertę https://www.e-statystyka.com.pl/? Według mnie to świetna firma, która świadczy naprawdę rzetelne usługi z zakresu korekty językowej.
Awatar użytkownika
Ada71
Posty: 62
Rejestracja: 10 lip 2019, 5:50

Re: Komu zlecić korektę językową tekstów?

Post autor: Ada71 »

Dzięki za polecenie, nie słyszałam jeszcze o tej firmie.
Awatar użytkownika
Nira-92
Posty: 29
Rejestracja: 24 mar 2019, 18:26

Re: Komu zlecić korektę językową tekstów?

Post autor: Nira-92 »

Też jakiś czas temu korzystałam z usług e-statystyki. Niestety robię dużo błędów ortograficznych i nawet word czasami już nie pomaga. Na szczęście firma oferuje atrakcyjną cenę i szybką korektę.
Awatar użytkownika
Dąbrówka
Posty: 50
Rejestracja: 17 wrz 2019, 1:56

Re: Komu zlecić korektę językową tekstów?

Post autor: Dąbrówka »

Jak korekta językowa to tylko w e-statystyka! Korzystałam z usług wielu korektorów, ale ta firma oferuje najbardziej rzetelne i profesjonalne korekty. 
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 104
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:22

Re: Komu zlecić korektę językową tekstów?

Post autor: kozi44 »

jak coś to ja polecam Ci takie narzędzie sprawdzanie pisowni polskiej Ono jest świetne, ekspresowo realizuje zlecenia i nie jest drogie. Także warto sprobować
ODPOWIEDZ