Klimatyzatory.net opinie

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Dżaga
Posty: 44
Rejestracja: 18 lut 2019, 14:31

Klimatyzatory.net opinie

Post autor: Dżaga »

Witam! Szukam opinii na temat firmy Klimatyzatory.net. Chcę zamontować klimatyzację w swojej nowej restauracji w Krakowie i zależy mi na tym, żeby firma zrobiła to solidnie. Tutaj podsyłam linka do ich realizacji: http://klimatyzatory.net/pl/i/Realizacje/20. Co myślicie?
Awatar użytkownika
malwina766
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2019, 9:39

Re: Klimatyzatory.net opinie

Post autor: malwina766 »

Moim zdaniem klimatyzatory.net to najlepszy możliwy wybór. Firma ma spore doświadczenie w dużych realizacjach i z pewnością poradzi sobie z restauracją. U nas wszystko działa znakomicie, więc trudno, żebym miała złą opinię na ich temat.
Awatar użytkownika
beata645
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2019, 8:18

Re: Klimatyzatory.net opinie

Post autor: beata645 »

Firma klimatyzatory.net ma na koncie wiele udanych realizacji. Jedną z nich jest klimatyzacja w moim biurze. Sprawni fachowcy, uwinęli się w weekend, tak że nie kolidowało to z pracą. Jak dla mnie super, polecam. Dawno nie miałam tak dobrej opinii o firmie.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Klimatyzatory.net opinie

Post autor: Daria »

A zastanawialiście się kiedyś, ile tak ogólnie może kosztować praca klimatyzatora? Na stronie https://remont.biz.pl/klimatyzacja/ile- ... atyzatora/ znajdziecie na ten temat bardzo ciekawy artykuł, polecam w wolnej chwili sobie poczytać ;)
Awatar użytkownika
katarina
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2019, 14:21

Re: Klimatyzatory.net opinie

Post autor: katarina »

Dla mnie klimatyzatory.net to specjaliści w swojej branży. Montowali u nas klimatyzację w tym roku i sprawdzili się w 100%. Rzetelnie, terminowo, skutecznie. Zanim ich wybraliśmy szukaliśmy opinii o nich – wszyscy wypowiadali się pozytywnie. I ja również mogę potwierdzić te opinie.
Awatar użytkownika
Matrioszek
Posty: 55
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:27

Re: Klimatyzatory.net opinie

Post autor: Matrioszek »

Szukajcie kogoś lokalnie, godne polecenia firmy zajmujące się montażem klimatyzacji. Mi tak znajoma poleciła firmę https://erco-lodz.pl/klimatyzacja/klima ... zemyslowa/ od klimatyzacji przemysłowej. Ta to już jest poziom wyższy klimatyzacji, tu trzeba potężniejszego sprzętu, który ochłodzi bardzo duże powierzchnie. Jest to firma z Łodzi więc jeżeli tu mieszkacie, czy też w okolicach to warto z nimi się skontaktować. Klimatyzacje, wentylacje do domów także oferują oczywiście wraz z montażem i serwisem.
Awatar użytkownika
brenda008
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2019, 18:57

Re: Klimatyzatory.net opinie

Post autor: brenda008 »

Nie sądziłam, że kiedykolwiek będę miała aż tak dobrą opinię na temat firmy, jaką jest klimatyzatory.net. Widać, że fachowcy znają się na rzeczy i im zależy na klientach. Co zadziwiające, można się z nimi umówić nawet na weekend, żeby w biurze nie wpływać na pracę innych pracowników.
Awatar użytkownika
łucja026
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2019, 18:30

Re: Klimatyzatory.net opinie

Post autor: łucja026 »

Zakładając klimatyzację w biurze, zależało mi na wygodzie. Chciałam założyć klimatyzację w weekend, żeby nie przeszkadzać sobie i moim współpracownikom w pracy. Szukałam opinii o firmach i okazało się, że z przedstawicielami klimatyzatory.net można się dogadać.
Awatar użytkownika
fatima623
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2019, 18:54

Re: Klimatyzatory.net opinie

Post autor: fatima623 »

W wakacje postanowiłam, że w końcu w biurze założę klimatyzację. Poszukałam opinii w internecie i zdecydowałam się na usługi klimatyzatory.net. Bardzo szybko wykonali zadanie i nie przeszkadzali w pracy. Polecam tych fachowców.
Awatar użytkownika
laura009
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2019, 18:42

Re: Klimatyzatory.net opinie

Post autor: laura009 »

Długo szukałam odpowiedniej firmy do założenia klimatyzacji, bo miałam nietypowe wymagania. Chciałam, aby prace zostały przeprowadzone w weekend. Fachowcy z klimatyzatory.net zgodzili się i bardzo szybko wykonali zadanie. Mam jak najlepszą opinię o nich.
Awatar użytkownika
kaja909
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2019, 18:44

Re: Klimatyzatory.net opinie

Post autor: kaja909 »

Zakładałam klimatyzacje w moim biurze i też szukałam opinii w internecie. Wiele z nich chwaliło klimatyzatory.net, więc skorzystałam z ich pomocy. Jestem zadowolona z tego kroku, bo wszystko poszło sprawnie i bezproblemowo.
Awatar użytkownika
domi.nika
Posty: 73
Rejestracja: 05 wrz 2019, 9:33

Re: Klimatyzatory.net opinie

Post autor: domi.nika »

Polecam ciekawy artykuł o tym dlaczego klimatyzacja to dobry pomysł https://www.elmon.pl/dlaczego-klimatyza ... ry-pomysl/ :D
Awatar użytkownika
kaja700
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2019, 17:35

Re: Klimatyzatory.net opinie

Post autor: kaja700 »

Firma klimatyzatory.net sprawdzi się w każdej sytuacji. Nie ma znaczenia, czy jest to duże, czy małe pomieszczenie, bo to są prawdziwi fachowcy. Wszystkie pozytywne opinie są prawdziwe.
Awatar użytkownika
benia354
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2019, 17:39

Re: Klimatyzatory.net opinie

Post autor: benia354 »

Jeśli szukasz doświadczonej i niedrogiej firmy, to klimatyzatory.net się sprawdzi. To jest moja opinia, ale wiem, że wiele osób jest zadowolonych ze współpracy z nimi. Myślę, e warto zaufać zadowolonym klientom.
Awatar użytkownika
mirka309
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2019, 18:38

Re: Klimatyzatory.net opinie

Post autor: mirka309 »

Mam dobrą opinię o klimatyzatory.net, bo znają się na rzeczy. Wiem, że mają wielu zadowolonych klientów i wszyscy ich chwalą. Aż tyle osób nie może się mylić, dlatego polecam ich.
Awatar użytkownika
lusia510
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2019, 18:41

Re: Klimatyzatory.net opinie

Post autor: lusia510 »

Uważam, że jesień to dobra pora na zakładanie klimatyzacji. Ja osobiście polecam klimatyzatory.net, bo u mnie zakładali klimatyzację i mam dobrą opinię o nich. Ich fachowcy służą zawsze dobrą radą.

tablica tarnów mieszkania
Awatar użytkownika
selek
Posty: 324
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:02

Re: Klimatyzatory.net opinie

Post autor: selek »

Jeśli coś złego dzieje się z klimatyzacją to możesz skorzystać z serwisu w tej firmie https://clima.com.pl/ Od razu z nimi porozmawiaj na temat ich oferty bo są przedstawicielem marki Toshiba czyli lidera rynku. Na pewno lepiej będzie przejść na ich ofertę ze względu na kompleksowość czyli masz nie tylko montaż ale także fachowy serwis a to bardzo ważne w przypadku klimatyzacji.
Awatar użytkownika
Werka01
Posty: 163
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:13

Re: Klimatyzatory.net opinie

Post autor: Werka01 »

Z tego co się orientuję, to bardzo popularna i polecana jest klimatyzacja firmy lg. Przede wszystkim odznacza się ona odpowiednimi parametrami technicznymi, przez co jest bardzo wydajna. Widziałam, że ta klimatyzacja cieszy się naprawdę dobrymi opiniami, więc chyba warto jest się na nią zdecydować.
:)
Awatar użytkownika
kologos
Posty: 125
Rejestracja: 04 maja 2019, 16:35

Re: Klimatyzatory.net opinie

Post autor: kologos »

Ja bardzo dobre opinie słyszałem również o firmie Klimat http://www.klimat.biz.pl Specjalizuje się w montażu i serwisie klimatyzacji w biurach i domach. Montuje i serwisuje klimatyzacje renomowanych firm, serwis to również ważna rzecz która powinna być powierzona takiej właśnie firmie. Niewłaściwie używana klimatyzacja może być zagrożeniem dla zdrowia użytkowników.
Awatar użytkownika
sandra505
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2019, 20:00

Re: Klimatyzatory.net opinie

Post autor: sandra505 »

W mojej opinii firma klimatyzatory.net kompleksowo i fachowo zajmie się zakładaniem klimatyzacji. Mają oni już duże doświadczenie w tej branży, więc znają się na pracy. Myślę, że warto ich sprawdzić.
Awatar użytkownika
fela417
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2019, 20:03

Re: Klimatyzatory.net opinie

Post autor: fela417 »

Niedawno zakładałam klimatyzację w moim biurze i skorzystałam z oferty klimatyzatory.net. Mogę wyrazić swoją opinię na temat ich pracy. Uważam, ze są bardzo zorganizowani i pracują dosyć szybko. Jestem zadowolona ze współpracy z nimi.
Awatar użytkownika
iza512
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2019, 18:20

Re: Klimatyzatory.net opinie

Post autor: iza512 »

Aby skorzystać z usług klimatyzatory.net, przekonały mnie pozytywne opinie o nich. Są to prawdziwi fachowcy i służą radą na temat klimatyzacji. Ja ich szczerze polecam.
Awatar użytkownika
basia819
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2019, 18:23

Re: Klimatyzatory.net opinie

Post autor: basia819 »

Na dobre opinie trzeba sobie zasłużyć, a bez wątpienia zasługują na nie fachowcy z klimatyzatory.net. Panowie nie tylko założą klimatyzację, ale też doradzą, jak ją konserwować. Warto ich sprawdzić.
Awatar użytkownika
Mamun
Posty: 52
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:18

Re: Klimatyzatory.net opinie

Post autor: Mamun »

Klimatyzacje koniecznie trzeba mieć w budynkach firmowych, w biurach, ale warto także postawić na takie rozwiązania jeżeli chodzi o domy jednorodzinne. Myślę, że tu warto postawić na takie rozwiązania ze względu nie tylko na chłodzenie latem, ale nowoczesne klimatyzatory to także zdrowe powietrze w domu oraz zadba o kwestie dogrzania w zimę. Zainteresujcie się tu może ofertą od https://erco-lodz.pl/klimatyzacja/klima ... -dla-domu/ W tym miejscu będziecie mogli liczyć na rozwiązanie zarówno właśnie dla domów jak i dla firm.
Awatar użytkownika
malaga
Posty: 127
Rejestracja: 23 sie 2019, 23:58

Re: Klimatyzatory.net opinie

Post autor: malaga »

Nie kojarzę firmy, ale dobrze wiedzieć o niej. Własnie chce na przyszły rok w moim domu zainstalować klimatyzację. Zastanawiam się na jaką się zdecydować i czy wszędzie taką klimę można zamontować. Kolega polecił mi stronę https://klimatyzacjawroclaw.pl ponoć znajdę tam wszystkie informacje na temat klimatyzacji.
Awatar użytkownika
selek
Posty: 324
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:02

Re: Klimatyzatory.net opinie

Post autor: selek »

Jeśli chodzi o klimatyzację do domu to polecam skorzystać z oferty firmy https://clima.com.pl/ Mają w ofercie produkty renomowanej firmy Toshiba oraz świadczą usługi serwisowe i naprawy. W jednym miejscu masz wszystko czego potrzeba aby komfortowo żyć i mieszkać no i mieć idealną temperaturę na dany czas. Takie coś właśnie daje klimatyzacja.
Awatar użytkownika
Kulka
Posty: 332
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:27

Re: Klimatyzatory.net opinie

Post autor: Kulka »

Z tego co mi sie wydaje to taka klimatyzacja przyda sie zaledwie kilkadziesiat dni w roku. Wedlug mnie warto jednak zainwestowac w oczyszczacz powietrza, ktory ulatwi nam oddychanie a takze zalagodzi reakcje alergiczne - bo w pomieszczeniu nie bedzie kurzu ani bakterii . Taki filtr powietrza do domu moze znacznie poprawic nasze samopoczucie i zdrowie
Awatar użytkownika
Harriet
Posty: 66
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:14

Re: Klimatyzatory.net opinie

Post autor: Harriet »

Niestety, nie wiem nic na ich temat. Ja korzystam z usług https://klima-poznan.pl/ i bardzo sobie cenię tych fachowców. Znają się na wykonywanym fachu.
Była jak automat - zimna i bez emocji, kierowała się jedynie logiką. A ja ją złamałam.
Awatar użytkownika
lipka75
Posty: 8
Rejestracja: 13 maja 2019, 9:29
Kontakt:

Re: Klimatyzatory.net opinie

Post autor: lipka75 »

moim zdaniem lepiej zainwestować w urządzenie przenośne, które nie wymaga montażu i możemy schować gdy nie będzie nam potrzebne :)
ODPOWIEDZ