Jaki dom dla seniora w Łodzi?

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
teofila67
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2020, 23:02

Jaki dom dla seniora w Łodzi?

Post autor: teofila67 »

Poszukuję sprawdzonej i zaufanej placówki opiekuńczej dla osób starszych w Łodzi. Czy ktoś z was wie coś na ten temat i może polecić mi konkretne miejsce?
Awatar użytkownika
pelagia_76
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2020, 2:24

Re: Jaki dom dla seniora w Łodzi?

Post autor: pelagia_76 »

Naprawdę wspaniałą opiekę zapewnia personel domu opieki Familia. Wiem, bo mam tam kogoś bliskiego. Mieszkańcy mogą się poczuć dosłownie jak w domu. Jedzą smaczne posiłki, mają organizowany czas wolny i oczywiście dba się o ich zdrowie, to priorytet :)

nożyce pelikan
Awatar użytkownika
Kulka
Posty: 332
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:27

Re: Jaki dom dla seniora w Łodzi?

Post autor: Kulka »

Nie znam takiego miejsca w Łodzi, natomiast mogę polecić Dom Seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu/ moja babcia byla bardzo zadowolona z panujacych tam warunkow - personel jest bardzo zaangazowany i pomocny - opieka jest calodobowa i bardzo fajnie umilają czas seniorom roznymi warsztatami artystycznymi czy spotkaniami z ciekawymi osobami.
Awatar użytkownika
eryka
Posty: 29
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:43

Re: Jaki dom dla seniora w Łodzi?

Post autor: eryka »

Moim zdaniem takie miejsce nie jest dobrym rozwiązaniem dla osoby starszej. Taka przeprowadzka wiąże się z ogromnym stresem dla niej. Zdecydowanie jestem za wynajęciem opiekunki dla takiego seniora. Tutaj https://www.pewnaopieka.pl/jak-szukac-o ... -starszej/ na przykład można znaleźć informacje o tym, jak szukać takiej osoby do opieki. Te informacje mogą okazać się naprawdę pomocne.
Awatar użytkownika
martyna555
Posty: 134
Rejestracja: 07 lip 2019, 14:26

Re: Jaki dom dla seniora w Łodzi?

Post autor: martyna555 »

Ja myslałam nad http://podtopolami.eu To mnie najbardziej interesowało, bo widze tez jak moja babcia sie meczy i fajną opcja jest to że robią im różne zajęcia, dzięki czemu mają stymulowany umysł: co w tym wieku jest bardzo ważne :)
Andżżelika

Re: Jaki dom dla seniora w Łodzi?

Post autor: Andżżelika »

W Łodzi niestety nie znam, ale gdyby ktoś z Was szukał domu opieki w Nowym Dworze Mazowieckim to polecam "Dom Rodzinny", jest to zakład opiekuńczo-leczniczy z oddziałem paliatywnym. Seniorzy będą mieli tam zapewnioną wzorcową opiekę i warunki.
ODPOWIEDZ