Jak stwierdzić nieważność małżeństwa?

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Dżaga
Posty: 44
Rejestracja: 18 lut 2019, 14:31

Jak stwierdzić nieważność małżeństwa?

Post autor: Dżaga »

Cześć. Od dłuższego czasu z mężem nam się nie układa… Jest ciężko. On zdradza, nie wraca na noc, traktuje mnie, jak powietrze… Nie chcę być dłużej w takim małżeństwie. Czy ktoś wie, czy w tym miejscu http://www.poradniasalomon.pl/ znajdę potrzebną pomoc?
Awatar użytkownika
Buka
Posty: 23
Rejestracja: 25 sty 2019, 10:17

Re: Jak stwierdzić nieważność małżeństwa?

Post autor: Buka »

Ogólnie poradnia Salomon to bardzo zaufane miejsce. Kilku moich znajomych z Warszawy udało się wziąć „rozwód kościelny” dzięki pracy tej poradni. Jak najbardziej polecam, nie ma co się męczyć z kimś, kto Cię tak traktuje.
Awatar użytkownika
Afrodyta
Posty: 38
Rejestracja: 25 sty 2019, 13:50

Re: Jak stwierdzić nieważność małżeństwa?

Post autor: Afrodyta »

Tylko pamiętaj, że to nie rozwód kościelny, ale stwierdzenie nieważności małżeństwa. Ja również jestem po takim przejściu i wszystko skończyło się dobrze dzięki Poradni Salomon. Bardzo polecam to miejsce.
Awatar użytkownika
manniikka1
Posty: 23
Rejestracja: 13 sty 2020, 15:05

Re: Jak stwierdzić nieważność małżeństwa?

Post autor: manniikka1 »

Wydaje mi się, że aby dowieść iż małżeństwo się rozpadło, czasem może być tu potrzebny ktoś taki jak Prywatny detektyw . jesli właśnie takiej osoby szukacie, polecam wam zajrzeć do oferty tej agencji detektywistycznej https://www.warmix-detektyw.pl/ . Mają oni na prawdę spore doświadczenie w świadczeniu takich usług i na pewno będziecie zadowoleni ze współpracy z nimi
Awatar użytkownika
swieca
Posty: 35
Rejestracja: 08 sty 2020, 8:02

Re: Jak stwierdzić nieważność małżeństwa?

Post autor: swieca »

Trzeba przyznać, że zdarzają się trudne sytuacje w życiu każdego. Niekiedy może to być coś tak trudnego jak oszustwo czy podejrzenie zdrady. Niekiedy potrzebna jest obserwacja detektyw nam w tym pomoże. Obca osoba będzie z pewnością bardziej anonimowa i wtopi się w otoczenie. Poza tym detektywi są na bieżąco z tajnikami obserwacji oraz nowościami technologicznymi dzięki czemu ich usługi są profesjonalne.
jańkowska

Re: Jak stwierdzić nieważność małżeństwa?

Post autor: jańkowska »

W sprawie unieważnienia małżenstwa zgłosiłam się do tego detektywa https://prywatny-detektyw-katowice.pl/. Zbieranie i dokumentowanie materiału do spraw rozwodowych, ustalenie osób, z którymi mąż się spotykał i ustalenie tożsamości tych osób i ich miejsca zamieszkania/zatrudnienia. Pomogli w ustaleniu miejsc spotkań.
EtykŚ

Re: Jak stwierdzić nieważność małżeństwa?

Post autor: EtykŚ »

Buka pisze: ↑19 sie 2019, 15:07 Ogólnie poradnia Salomon to bardzo zaufane miejsce. Kilku moich znajomych z Warszawy udało się wziąć „rozwód kościelny” dzięki pracy tej poradni. Jak najbardziej polecam, nie ma co się męczyć z kimś, kto Cię tak traktuje.
Rozwód kościelny to nie jest łatwa sprawa i myślę, że na pewno na wagę złota będą konkretne dowody. Myślę, że pomoc detektywa będzie zbawienna - https://detektywi.net/detektyw-sierpc/ . Jeśli doszło do zdrady i chcesz to udowodnić to oni na pewno z tym pomogą. Specjalizują się w takich tematach.
ODPOWIEDZ