Jak się pozbyć komarów?

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
Lubomil_66
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2020, 10:21

Jak się pozbyć komarów?

Post autor: Lubomil_66 »

Witajcie. Mieszkam w domku jednorodzinnym pod Warszawą i z racji tego, że blisko mamy las, to co roku walczymy z plagą komarów. Wiecie, jak się skutecznie pozbyć tych owadów? Nie ukrywam, że to męczące.
Awatar użytkownika
alojza-98
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2020, 14:46

Re: Jak się pozbyć komarów?

Post autor: alojza-98 »

Dobrze wiem, jak komary potrafią uprzykrzać życie. Ja z polecenia znajomej zdecydowałam się skorzystać z usług firmy bijkomara.pl. Zajmują się opryskami na te owady. Ich preparaty są na tyle skuteczne, że pozwalają pozbyć się problemu raz na zawsze. Polecam :)
Awatar użytkownika
Romek76
Posty: 105
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:47

Re: Jak się pozbyć komarów?

Post autor: Romek76 »

Komary potrafią być prawdziwym utrapieniem. Jeśli zmagacie się z ichplagą co roku, to ja czuję, że powinniście w końcu znaleźć rozwiązanie, które będzie w stanie Was od nich odratować. Wiem, że wiele osób stosuje takie spraye jak https://allegro.pl/produkt/plyn-na-koma ... 0030a8e09e bo mają one bardzo dobre działanie. Przede wszystkim, nie stanowią problemu w kontekście używania ich na dzieci, co jest bardzo ważne. W końcu to maluchy odczuwają bardzo boleśnie kąsanie owadów. Warto być tego świadomym.
ODPOWIEDZ