Filmowanie z drona jako forma dokumentacji

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
mała

Filmowanie z drona jako forma dokumentacji

Post autor: mała »

Dostałam za zadanie znaleźć jakąś fajną metodę do udokumentowania postępów budowlanych. Nie mając żadnego pomysłu od razu wiedziałam, że z pewnością znajdę go w sieci. Na stronie http://build-lapse.com/filmowanie-z-drona-gdansk/ natrafiłam na filmowanie z drona. To rewelacyjna sprawa. Można pokazać dany obiekt z zupełnie innej perspektywy. To zupełnie coś nowego.
eliś

Re: Filmowanie z drona jako forma dokumentacji

Post autor: eliś »

Wiele informacji na temat dronów na pewno znajdziecie na tej stronie https://ironsky.pl/baza-wiedzy/mppp-aip/ . Jest tam bowiem mnóstwo różnych ciekawostek oraz praktycznych porad. Myślę, że warto zakupić taki sprzęt, ale również trzeba umieć się nim odpowiednio posługiwać, bo to jest niezwykle ważne.
poliś

Re: Filmowanie z drona jako forma dokumentacji

Post autor: poliś »

Pamiętajcie tylko, że do tego typu zadań trzeba mieć dobrego drona. Jest to ważne, aby zainwestować w dobrej jakości sprzęt, który spełni nasze oczekiwania. Właśnie dlatego warto sobie zerknąć tutaj https://megadron.pl/pl/products/dji-mav ... 25559.html . Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych propozycji. Na pewno uda wam się coś wybrać.
ODPOWIEDZ