Dzień matki

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Błońska

Dzień matki

Post autor: Błońska »

Hej, zbliża się wielkimi krokami dzień matki. Co kupujecie swoim mamom? Macie pomysł na coś co po prostu ucieszy i się przyda? Nie chcę kupowac nic co będzie stało i się kurzyło a coś co ucieszy i się przyda. Szukam inspiracji na ładne prezenty :D Budżet tak do stówki
Gośka22

Re: Dzień matki

Post autor: Gośka22 »

Jeśli szukasz inspiracji na Dzień Matki to polecam skorzystać z oferty sklepu z koszami delikatesowymi i nie tylko. Ja swojej mamie zamówiłam kosz https://smaczajama.pl/pl/p/-Kosz-Delika ... encja/9765 zawierający wino oraz wyśmienite kawy z czekoladkami. Na pewno jej się spodoba i będzie szczęśliwa z takiego podarku.
Łucja

Re: Dzień matki

Post autor: Łucja »

Cześć :) Moja mam zawsze dostaje od mojego brata jakąś biżuterię a ode mnie kosmetyki. Taki mamy podział w rodzinie, chociaż tą biżuterię to i tak ja wybieram wiadomo :D W tym roku kupiliśmy nowy zegarek oraz zestaw kosmetyków Gold Lift Expert firmy Eveline. Mają genialny krem do twarzy oraz na powieki i pod powieki, który lekko chłodzi skórę.
grażka

Re: Dzień matki

Post autor: grażka »

ja synowi podpowiedziałam co chcę na dzień matki bo w zeszłym roku kupił mi torebkę zupełnie nie w moim stylu dlatego szkoda jego pieniędzy bo jej nie używam dlatego poprosiłam o krem przeciwzmarszczkowy z Bielendy royal bee elixir używam go na co dzień i jestem zadowolona bo kupowanie na siłę czegokolwiek to strata kasy.
ODPOWIEDZ