Czy genetyka ma wpływ na łysienie?

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Dyziośka

Czy genetyka ma wpływ na łysienie?

Post autor: Dyziośka »

Nadmierne wypadanie włosów to często wstydliwy problem, dotykający zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Wśród przyczyn wymienia się stres, zaburzenia hormonalne, złą dietę, a także używki. Na stronie https://migliori-integratori.it/per-3-o ... di-prezzo/ znajdziecie polecane szampony na wypadanie włosów.
Karolcia ó

Re: Czy genetyka ma wpływ na łysienie?

Post autor: Karolcia ó »

To ciekawa teoria ale nie znam na nią odpowiedzi . W naszej rodzinie nikt nie miał problemu z łysieniem aż do niedawna gdy moja siostra urodziła swoją córeczkę, Włosy zaczęły wypadać garściami i znajdowały się wszędzie :( znajoma z pracy poleciła mi Bieńkowscy Clinic w Częstochowie https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/lysienie/ gdzie zdecydowała się na zabieg . Obecnie nie ma już problemu z włosami wręcz są dużo mocniejsze i ładniej wyglądają
Sabinką

Re: Czy genetyka ma wpływ na łysienie?

Post autor: Sabinką »

Trudno powiedzieć jak to jest z tym łysieniem, ale jak ktoś ma problem z siwymi włosami to warto kupić GR-7 https://gr-7.eu/ To preparat, dieki któremu można skutecznie pozbyć sie siwych włosów. Mój kolega z pracy stosuje już dłuższy okres czasu i bardzo sobie chwali, zresztą widać efekty.
anuś05455

Re: Czy genetyka ma wpływ na łysienie?

Post autor: anuś05455 »

Genetyka ma ogromne znaczenie, jeśli chodzi o łysienie, ale tak naprawdę wielu różnych przyczyn może być naprawdę dużo. Najlepiej zerknijcie sobie na stronę https://www.ducray.com/pl-pl/czym-jest-lysienie . Jest tam świetny artykuł dotyczący łysienia i tego, czym ono dokładnie jest.
ODPOWIEDZ