Antykoncepcja

Masz kłopot i szukasz obiektywnej opinii lub rady? Dodaj wątek, opisz swoje problemy - na pewno ktoś Ci pomoże!
Awatar użytkownika
martyna555
Posty: 134
Rejestracja: 07 lip 2019, 14:26

Antykoncepcja

Post autor: martyna555 »

Hej dziewczyny czy ktoś z was zamawiał antykoncepcję awaryjną od https://girlinneed.com/ ? Słyszałam sporo dobrych opinii
Awatar użytkownika
domek8
Posty: 156
Rejestracja: 25 maja 2019, 12:16

Re: Antykoncepcja

Post autor: domek8 »

Ja korzystałam nie raz z takich tabletek https://wszystko-o-aborcji.pl/tabletki-poronne/ niejednokrotnei tez dlatego, ze prezerwatywa nam pekla i niestety trzeba było zastosowac pigułkę
Maryśa

Re: Antykoncepcja

Post autor: Maryśa »

Czasem na tabletkę jest za późno. Zwłaszcza gdy nie zwróci się uwagę na to, że prezerwatywa mogła się uszkodzić. Tak samo tabletka nie daje pełnej gwarancji skuteczności. Natomiast w Czechach jest na tyle liberalne prawo, które dopuszcza usunięcie ciąży do 12 tygodnia. Daleko nie trzeba szukać, bo zaraz przy granicy z Polską jest Klinika Stonava, w której można uzyskać pomoc.
Awatar użytkownika
kropkowana
Posty: 91
Rejestracja: 29 lis 2019, 11:57

Re: Antykoncepcja

Post autor: kropkowana »

Ja po ciazy, jak stwierdzilam, ze nie chce miec juz wiecej dzieci, to zdecydowalam sie na tabletki antykoncepcyjne, jedynie co, to obawialam sie skutków ubocznych, ze przytyje itp, ale moja pani doktor dopasowala mi tabletki idealnie- biore Vines, te z malutka dawką hormonów
Beśka

Re: Antykoncepcja

Post autor: Beśka »

Antykoncepcja to podstawa aby mieć udane zycie seksualne, nie musimy dziś się stresować bo jest jej tyle rodzajów, że ginekolog z pewnością dobierze nam odpowiednią. Warto o tym wiedzieć, wiele par stosuje stosunek przerywany https://antykoncepcjanamiare.pl/stosune ... konieczne/ A to nie jest zabezpieczenie. Naprawdę warto iść do swojego lekarza on pomoże nam dobrać odpowiednią anty
Arniś

Re: Antykoncepcja

Post autor: Arniś »

Beśka pisze: ↑31 maja 2021, 20:06 Antykoncepcja to podstawa aby mieć udane zycie seksualne, nie musimy dziś się stresować bo jest jej tyle rodzajów, że ginekolog z pewnością dobierze nam odpowiednią. Warto o tym wiedzieć, wiele par stosuje stosunek przerywany https://antykoncepcjanamiare.pl/stosune ... konieczne/ A to nie jest zabezpieczenie. Naprawdę warto iść do swojego lekarza on pomoże nam dobrać odpowiednią anty
A u ciebie sie antykoncepcja sprawdza? To znaczy jak ze skutkami ubocznymi? Bo to róznie bywa...
Beśka

Re: Antykoncepcja

Post autor: Beśka »

U mnie jest wszystko ok. Początkowo tylko miałam lekkie plamienia i bole głowy ale jak organizm sie przyzwyczaił, to wszystko sie unormowało. Teraz nie mama z niczym problemu. Antykoncepcja pomogła mi na dokuczliwy pms i na mocno bolesne miesiączki, wszystko to odeszło w niepamięć.
Arniś

Re: Antykoncepcja

Post autor: Arniś »

Beśka pisze: ↑31 maja 2021, 23:39 U mnie jest wszystko ok. Początkowo tylko miałam lekkie plamienia i bole głowy ale jak organizm sie przyzwyczaił, to wszystko sie unormowało. Teraz nie mama z niczym problemu. Antykoncepcja pomogła mi na dokuczliwy pms i na mocno bolesne miesiączki, wszystko to odeszło w niepamięć.
A jakie pigułki stosujesz, jesli moge spytać?
Beśka

Re: Antykoncepcja

Post autor: Beśka »

Arniś pisze: ↑31 maja 2021, 23:39
Beśka pisze: ↑31 maja 2021, 23:39 U mnie jest wszystko ok. Początkowo tylko miałam lekkie plamienia i bole głowy ale jak organizm sie przyzwyczaił, to wszystko sie unormowało. Teraz nie mama z niczym problemu. Antykoncepcja pomogła mi na dokuczliwy pms i na mocno bolesne miesiączki, wszystko to odeszło w niepamięć.
A jakie pigułki stosujesz, jesli moge spytać?
To żadna tajemnica :) Biorę belarę.
Awatar użytkownika
Izaabelka2
Posty: 6
Rejestracja: 09 kwie 2020, 16:50

Re: Antykoncepcja

Post autor: Izaabelka2 »

Ja chodze do kliniki ginekologicznej w Tarnowie do https://ginkodent.pl/ gdzie super leczą i badają swoich pacjentów. Polecam bardzo, bo naprawdę nie spotkałam się jeszcze z takim podejściem do klienta a pamiętajcie ze regularność w badaniach to podstawa :) Wszystkim z okolic Tarnowa serdecznie polecam!
Awatar użytkownika
atenro
Posty: 634
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:32

Re: Antykoncepcja

Post autor: atenro »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link http://sierant-gabinety.pl/oferta/medycyna-estetyczna/
Małgorzata

Re: Antykoncepcja

Post autor: Małgorzata »

Maryśa pisze: ↑19 maja 2021, 11:56 Czasem na tabletkę jest za późno. Zwłaszcza gdy nie zwróci się uwagę na to, że prezerwatywa mogła się uszkodzić. Tak samo tabletka nie daje pełnej gwarancji skuteczności. Natomiast w Czechach jest na tyle liberalne prawo, które dopuszcza usunięcie ciąży do 12 tygodnia. Daleko nie trzeba szukać, bo zaraz przy granicy z Polską jest Klinika Stonava, w której można uzyskać pomoc.
Zgadza się jeśli stosujemy antykoncepcję to zakładamy że jest ona skuteczna, dobrze że są kliniki które pomagają Polką z tego co słyszałam to bardzo dobrą kliniką jest ta czeska aborcja.cz
Aanulka

Re: Antykoncepcja

Post autor: Aanulka »

Każda antykoncepcja bywa zawodna. Wiadomo, że większe szanse na uniknięcie ciąży daje dobrze dobrana metoda. Odpowiednie dopasowanie antykoncepcji zależy w dużym stopniu od kompetencji lekarza, dlatego warto korzystać z usług sprawdzonego ginekologa. Ja chodzę od lat do dr Blicharczyk. Cierpliwie słucha i wyczerpująco odpowiada na pytania.
Awatar użytkownika
bibik
Posty: 86
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:58

Re: Antykoncepcja

Post autor: bibik »

Zadna antykoncepcja nie daje 100% pewnosci wiadomo, jednak tabletki to jedna z najskutecnziejszych metod, sama biore juz ponad dwa lata drovelis i nie zaliczylam wpadki :) najwazniejsze to braz regularnie, nie pomijac, zabezpieczac sie dodatkowo kiedy sytuacja tego wymaga, np podczas brania antybiotyku
ODPOWIEDZ